M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek wyrzeknie się brata? Znów zobaczy jak Paweł obmacuje Kingę

2020-02-10 11:35 Ag
M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek wyrzeknie się brata? Znów zobaczy jak Paweł obmacuje Kingę
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek wyrzeknie się brata? Znów zobaczy jak Paweł obmacuje Kingę

W 1497 odcinku "M jak miłość" napięcie między Pawłem (Rafał Mroczek), Kingą (Katarzyna Cichopek) a Piotrkiem (Marcin Mroczek) znów sięgnie zenitu. Nie dość, że Paweł kolejny raz czule przytuli bratową, to jeszcze Piotrek zobaczy ich razem i będzie pewny, że brat obmacuje jego żonę. Jakby tego było mało w 1497 odcinku "M jak miłość" Paweł przyzna się mu do swoich uczuć do Kingi. Reakcja Piotrka będzie zaskakująca! Wyrzeknie się brata, a może wybaczy mu zdradę?

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem? Choć brzmi to niedorzecznie, to między Zduńską a jej szwagrem narodzi się niebezpieczna więź. Po tym jak Piotrek przyłapał ich w czułych objęciach pierwszy raz nastąpi ciąg dalszy...

W 1497 odcinku "M jak miłość" Paweł zacznie unikać Kingi, lecz ona postanowi naprawić ich relacje. Wyjaśni szwagrowi, że są rodziną, a ona zawsze traktowała go jak brata. Dla Pawła, który po latach poczuł do niej coś więcej będzie to cios prosto w serce. Postanowi odciąć się od rodziny Kingi i Piotrka, żeby nabrać dystansu i nie narażać się bliźniakowi.

Nie przegap: Nowa Ala w M jak miłość. Paweł Zduński nigdy jej nie pozna, bo zamieszka w Grabinie!

Niestety popełni kolejny karygodny błąd! Bo w 1497 odcinku "M jak miłość" znów przytuli Kingę, odrobinę za mocno, zbyt czule. Piotrek, który nagle w stanie drzwiach odbierze tę scenę jakby brat obmacywał jego żonę!

W tej sytuacji w 1497 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie będzie miał wyjścia - wezwie Pawła na poważną rozmowę, podczas której brat przerwie wreszcie milczenie. - Tęsknię w swoim życiu za kimś takim jak Kinga... Ale przysięgam, że nigdy, przenigdy nie nadużyłbym twojego zaufania - zapewni.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł dzięki Basi znajdzie sobie nową kochankę! Odczepi się od Kingi?

Tyle tylko, że czyny Pawła w 1497 "M jak miłość" będą przeczyły jego zapewnieniom. Wściekły Piotrek postawi sprawę jasno! - Mam nadzieję! Posłuchaj brat... Jakoś sobie z tym poradzimy. W końcu jesteśmy rodziną. Sytuacja nie jest łatwa, ani dla ciebie, ani dla mnie. Ale bez przesady. Ludziom zdarzają się znacznie gorsze rzeczy - uspokoi Pawła.

M jak miłość, odcinek 1492. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze