M jak miłość, odcinek 1498: Olewicz spotka się z Kamilem za plecami Olka. Będzie chciał go zabić?

2020-02-19 8:06 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Podejrzane spotkanie Olewicza z Kamilem. Będzie chciał go zabić?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Podejrzane spotkanie Olewicza z Kamilem. Będzie chciał go zabić?

Olewicz (Tomasz Dedek) z "M jak miłość" spróbuje zabić Kamila (Marcin Bosak)? Były szantażysta Olka (Maurycy Popiel) obiecał mu, że będzie jego żołnierzem i zajmie się Kamilem, żeby nie wtrącał się już do sprawy zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski). W 1498 odcinku "M jak miłość" Olewicz umówi się na spotkanie z Grycem, podczas którego wyjawi, że widział Artura feralnej nocy. Wyda Olka, czy podstępem uśpi czujność Kamila, żeby w 1498 odcinku "M jak miłość" się go pozbyć?

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak daleko w "M jak miłość" posunie się Olewicz, żeby Olek nie trafił do więzienia za zabicie Artura, a Kamil nie odkrył prawdy, że to właśnie młodszy z braci Chodakowskich zamordował jego kuzyna?

Tajemnicza zbrodni, którą w "M jak miłość" znają tylko Olek, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst) i Olewicz doprowadzi do takiego wzrostu napięcia, że wszyscy poczują jakby pętla wokół nich zaciskała się coraz bardziej. Dla Olewicza punktem honoru stanie się obrona Olka przed Kamilem.

Po tym jak lekarz uratował jego żonę Elę (Ewa Domańska) obiecał, że zawsze będzie po jego stronie. Zapewnił nawet Olka, że do końca życia będzie jego żołnierzem. Te przerażające słowa Olewicza będą determinowały jego kolejne działania.

Już w 1498 odcinku "M jak miłość" były przestępca, który ma na sumieniu odsiadkę w więzieniu postanowi bez zgody Olka pozbyć się Kamila. - Ten facet się od pana nie odczepi. Jeżeli pan chce, to ja mogę się nim zająć. Zrobię to dla pana z wielką przyjemnością. Wytłumaczę mu, że nie powinien się wtrącać tam, gdzie nie trzeba... - zapowiedział już Chodakowskiemu.

Patrz też: M jak miłość. Olek w więzieniu zostanie zupełnie sam! Nawet Aneta go opuści?

Co Olewicz w 1498 odcinku "M jak miłość" zrobi Kamilowi? Dojdzie do kolejnego morderstwa? Nieustępliwy Gryc wciąż będzie nękał telefonami Marcina i prześladował Olka. Będzie mu się wydawało, że nikt go nie powstrzyma w dotarciu do prawdy o Arturze.

Zmusi Chodakowskiego, by spotkał się z nim w barze. W 1498 odcinku "M jak miłość" wyjaśni Marcinowi, że zniknięcie Artura to dla niego sprawa rodzinna i zamierza wyjaśnić ją do końca. Potem umówi się z Olewiczem, który zapewni go, że ma dla niego cenne informacje.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1503: Lilka pozna wyniki testu DNA! Mateusz dopuści się fałszerstwa

Sąsiad Chodakowskim z domku nad jeziorem w 1498 odcinku "M jak miłość" wyzna Kamilowi, że feralnej nocy widział Artura. Czy tym samym wyda Olka? Nic z tych rzeczy! To będzie tylko podstęp Olewicza, żeby zmylić Gryca. Można się jednak po nim spodziewać wszystkiego. W końcu to Olewicz wykopał i przeniósł gdzieś ciało Artura, żeby nikt go nie znalazł!

Najnowsze