M jak miłość, odcinek 1495: Problemy Magdy z synem. Wyciągnie z Maćka straszną prawdę

2020-02-14 13:15 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Problemy Magdy z synem. Wyciągnie z Maćka straszną prawdę
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1495: Problemy Magdy z synem. Wyciągnie z Maćka straszną prawdę

W 1495 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zauważy, że niepokojące zachowanie syna. Maciek (Franciszek Przanowski) zawsze byłym skrytym chłopcem, ale nie ma się co dziwić skoro tak wiele w życiu przeszedł. Dzięki adopcji stał się członkiem rodziny Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Instynkt macierzyński w 1495 odcinku "M jak miłość" podpowie Magdzie, że z jej adoptowanym synem dzieje się coś złego. Sprytnie podejdzie Maćka, który wreszcie powie jej całą prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Co się będzie działo z Maćkiem w 1495 odcinku "M jak miłość"? Wystarczy tylko, że Magda spojrzy na syna, by zorientowała się, że nastolatek ma jakieś zmartwienie. Jak nigdy o poranku poprosi mamę i ojczyma, żeby zawieźli go do szkoły.

- Ciekawe co mu jest... - zaniepokoi się Magda, a Andrzej uprzedzi żonę, że nie będzie łatwo poznać prawdę. - Uważaj, bo ci powie! Ona jednak zapewni, że ma sposób na Maćka, który zawsze się sprawdza. - Przekonamy się...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1495: Kryzys u Magdy i Andrzeja. Wkroczy między nich Joasia!

Szczera, spokojna rozmowa, taka od serca sprawi, że w 1495 odcinku "M jak miłość" Maciek powie Magdzie i Andrzejowi co go dręczy. Aż wreszcie na twarzy chłopca znów zagości uśmiech. Magda poczuje ulgę, choć problemy syna wcale nie wydadzą jej się błahe, czy nieistotne.

Andrzej w 1495 odcinku "M jak miłość" pochwali żonę za podejście do Maćka, który jako dorastający chłopak zawsze może na nią liczyć. - Patrzę i podziwiam. Jednak wszystko z niego wyciągnęłaś. Ale przede wszystkim podsunęłaś mu świetne rozwiązanie jak wyjść z tej afery z twarzą!
- Przebłysk geniuszu! A tak naprawdę to są pewnie ostatnie takie chwile i mamusia ze swoimi dobrymi radami pójdzie w odstawkę... - zauważy z niepokojem Magda, która świetnie się sprawdza w roli zastępczej matki.

Po powrocie do domu w 1495 odcinku "M jak miłość" Maciek rzuci się Magdzie w ramiona. - Mamo, miałaś ekstra pomysł! Wszystko załatwiłem tak jak mi powiedziałaś! - powie chłopiec. Jednak widzowie nie dowiedzą się z jakimi kłopotami zmaga się adoptowany syn Magdy. Może chodzi o to, że szkolni koledzy zaczęli mu dokuczać z powodu adopcji.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1495: Aneta nastawi Olka przeciwko Marcinowi i Izie. Przez nich tak cierpi

M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1495. Maciek (Franciszek Przanowski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski),
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski),