M jak miłość, odcinek 1495: Aneta nastawi Olka przeciwko Marcinowi i Izie. Przez nich tak cierpi

2020-02-14 13:18 sz
M jak miłość, odcinek 1495: Aneta nastawi Olka przeciwko Marcinowi i Izie. Przez nich tak cierpi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Aneta nastawi Olka przeciwko Marcinowi i Izie. Przez nich tak cierpi

W 1495 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) wyjawi, co tak naprawdę myśli o Izie (Adriana Kalska) i Marcinie (Mikołaj Roznerski)! Kryńska zabierze Olka (Maurycy Popiel) na randkę do jego ulubionej restauracji. Będą świętować imieniny Chodakowskiego, ale rozmowa zejdzie na inny tor. Czy Aneta w 1495 odcinku "M jak miłość" nastawi Olka przeciwko bratu i jego narzeczonej? Sprawdźcie, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1495 odcinku "M jak miłość" wróci wcześniej z wyjazdu służbowego, żeby móc świętować trochę spóźnione imieniny Olka. Chodakowski nie będzie tym zachwycony. Podczas spotkania naskoczy na dziewczynę, jednak zjawi się w restauracji, gdy Kryńska zostawi mu liścik.

Na miejscu zamiast zrelaksować się Olek w "M jak miłość" zacznie strofować Anetę, że nie powinna tak zaangażować się w jego sprawy. Kryńska uzna to za dowód na zdradę.

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1495: Jakub Karski przez psychola Artura stracił ukochaną

W 1495 odcinku "M jak miłość" wprost spyta Olka, czy ma kogoś na boku. On się zaśmieje. Szczerze wyzna, że jest mu ciężko, a latanie za innymi panienkami to ostatnie, o czym marzy. Aneta nagle zrozumie, że ponownie przesadziła. Przeprosi Chodakowskiego mówiąc, że wie, że ma trudny charakter, ale nad sobą pracuje. Zauważy też, że strasznie denerwuje ją szczęście Izy i Marcina, kiedy ona ogląda jego codzienną tragedię. Przecież Olek w "M jak miłość" wciąż nie pozbierał się po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski).

- Znowu zamiast cię wspierać urządzam ci kolejną awanturę. Przepraszam. (...) Po prostu szlak mnie trafia, gdy widzę co się dzieje. Ty odwalasz całą czarną robotę, a wszyscy mają czyste rączki.Jest lepiej, prościej, a ty nie śpisz po nocach. Nie mam do nikogo pretensji, naprawdę, ale to jest po prostu strasznie nie fair - usłyszy Olek. Najwyraźniej Aneta trafi w samo sedno, bo Chodakowski od razu zabierze ją do swojego nowego mieszkania, które miało być jego kryjówką.

Czy w ten sposób Aneta w 1495 odcinku nastawi Olka przeciwko Chodakowskim?

Patrz też >>> M jak miłość. Olek w więzieniu! Kamil doprowadzi sprawę Artura do końca - WIDEO

Najnowsze