M jak miłość, odcinek 1493: Śledztwo Kamila w sprawie Artura. Jak psychopata będzie dręczył Izę i Marcina - WIDEO

2020-01-29 12:23 Ag
M jak miłość, odcinek 1493: Śledztwo Kamila w sprawie śmierci Artura. Teraz to on będzie dręczył Izę i Marcina - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1493: Śledztwo Kamila w sprawie śmierci Artura. Teraz to on będzie dręczył Izę i Marcina - WIDEO

Czy w "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odkryje w jaki sposób zginął Artur (Tomasz Ciachorowski) i że to Olek (Maurycy Popiel) go zabił? Po tym jak ciotka Artura (Agata Rzeszewska) poprosiła Kamila, żeby ustalił co się stało ze Skalskim i doniosła mu na Izę (Adriana Kalska), prawnik nie cofnie się przed niczym! Już w 1493 odcinku "M jak miłość" zacznie prześladować Marcina (Mikołaj Roznerski), a później także Olka! Wydaje się, że Kamil może być takim samym psychopatą jak Artur! Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

Czy Kamil z "M jak miłość" dowie się, że Olek zabił Artura?

Po emisji ostatnich "Kulis serialu M jak miłość" już nie ma żadnych wątpliwości - Kamil zajmie się sprawą Artura, który oficjalnie wciąż jest uznany za zaginionego. Ale ciotka Artura przekazała mu swoje podejrzenia, że Skalski nie żyje, a Iza ukrywa prawdę o jego śmierci.

Już podczas tej rozmowy Kamil obiecał cioci, że wyjaśni co się stało z Arturem, żeby spłacić swój dług wdzięczności wobec kuzyna, który zapłacił za jego operację mózgu,

- Po spotkaniu cioci Artura i też mojej, bo jak wiadomo byliśmy kuzynami, Kamil postanawia wyjaśnić zagadkę zniknięcia Artura. Jeszcze nie wie co się z nim dzieje, ale podejrzewa co się mogło wydarzyć... - powiedział Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Prawnik zacznie działać już w 1493 odcinku "M jak miłość". I na cel weźmie nie tylko Izę, ale także Marcina i Olka. Jak to zrobi? Postanowi zaprzyjaźnić się ze starszym Chodakowskim.  Zjawi się w klubie, w którym trenuje Marcin i będzie wypytać go o dramatyczne wydarzenia nad jeziorem.

Gdy Marcin w 1493 odcinku "M jak miłość" utnie rozmowę, prawnik postanowi wykorzystać Magdę (Anna Mucha), by zdobyć potrzebne informacje. Była żona Olka opowie mu o napadzie na Izę i dzieci w domu nad jeziorem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1493: Kamil zabił przyjaciela. Olek pozna prawdę o byłym kochanku Magdy

Uzbrojony w tą wiedzę Marcin pojedzie na Mazury. W 1493 odcinku "M jak miłość" trafi na miejsce zbrodni, nieświadomy tego, że właśnie w tym miejscu zginął Artur. Na miejscu spotka się z Olewiczem (Tomasz Dedek), który zacznie coś podejrzewać, bo Kamil zacznie go pytać o ostatnie niebezpieczne zajście w tej okolicy.

Co zrobi Olewicz? Uprzedzi Olka, że ktoś węszy w domku nad jeziorem. I na dowód tego w 1493 odcinku "M jak miłość" wyśle Chodakowskiemu zdjęcie Kamila. Tego samego dnia prawnik zjawi się w gabinecie Olka udając pacjenta, który potrzebuje pomocy, bo nie radzi sobie z bólem barku po tragicznym wypadku.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1493: Magda doniesie Kamilowi na byłego męża. Przez nią Olek będzie siedział?

Po "Kulisach serialu M jak miłość" możemy mieć pewność, że Kamil nie spocznie póki nie dowie się co się stało z Arturem. A Iza i Marcin przekonają się, że kuzyn Artura może być  tak samo niebezpieczny jak zabity psychopata i jego niezrównoważona psychicznie ciotka.

W 1495 odcinku "M jak miłość" Kamil odwiedzi Izę w pracy i zacznie ją wypytywać o zaginięcie Artura, a dokładniej o to kiedy były mąż ostatni raz się z nią kontaktował. Natarczywość prawnika wytrąci Izę z równowagi. Poprosi, żeby zostawił ją w spokoju i  zagrozi, że wezwie ochronę. Nieco później Kamil spotka się z ciotką i uspokoi ją, że nie zamierza się poddawać. Pojedzie do Olka, którego adres dostał od detektywa i reż zacznie go dręczyć!

M jak miłość, odc. 1489: ciotka Skalska (Agata Rzeszewska), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłośc, odc. 1489: Iza (Adriana Kalska), ciotka (Agata Rzeszewska)
Autor: TVP/VOD
M jak miłość, odcinek 1488: Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze