M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz nie będzie ojcem! Katia weźmie ślub i wychowa dziecko z bandytą Igorem

2020-01-22 12:42 Ag
M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz nie będzie ojcem! Katia weźmie ślub i wychowa dziecko z bandytą Igorem
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz nie będzie ojcem! Katia weźmie ślub i wychowa dziecko z bandytą Igorem

W 1492 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) dowie się, że Katia (Joanna Jarmołowicz) weźmie ślub z byłym narzeczonym, bandytą Igorem (Oleg Bakhrutdinov). Jakby tego było mało niebezpieczny Gruzin pochwali się Wojciechowskiemu, że to on będzie ojcem dziecka Katii, które urodzi już wkrótce. Te słowa w 1492 odcinku "M jak miłość" wyprowadzą Łukasza z równowagi. Do tego stopnia, że wda się w bójkę z Igorem i uprzedzi go, że nie pozwoli, by wychowywał jego córkę!

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zupełnie inna Katia wkrótce wróci do "M jak miłość", ale nie będzie już z Łukaszem! Uprzedziła swojego byłego chłopaka, że ich dziecko wychowa sama, bo nie chce stworzyć rodziny dla córki z kimś kto jej nie kocha, kto nie chciał zostać ojcem i nigdy nie pokocha maleństwa.

Ale prawda będzie zupełnie inna! Już w 1492 odcinku "M jak miłość" Łukasza odwiedzi Igor, bandyta z Gruzji, za którego kiedyś Katia miała wyjść za mąż, a do ślubu zmuszał ją ojciec Otar (David Gamtsemlidze). Przestępca pochwali się Łukaszowi, że planują z Katią ślub, są już nawet po zaręczynach i to on będzie ojcem dziecka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy Kingę i Pawła razem! To źle się skończy dla Zduńskich

Te przechwałki Igora w 1492 odcinku "M jak miłość" oraz groźby, by trzymał się z daleka od Katii, bo inaczej go zabije sprawią, że Łukasz straci nad sobą panowanie. Jak podaje "Świat Seriali" wda się w bójkę z Gruzinem i zapowie, że nigdy nie pozwoli, żeby jego córkę wychowywał niebezpieczny bandzior.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił - WIDEO

Były i obecny partner ciężarnej Katii w 1492 odcinku "M jak miłość" urządzą też rozróbę w restauracji Otara. Wzburzony ojciec Katii wyrzuci dwóch awanturników na ulicę! Po bójce ranny Łukasz dość szybko zapomni o swojej byłej ukochanej i dziecku. Pocieszy go bowiem namiętny pocałunek Agi (Ina Sobala)!