M jak miłość, odcinek 1491: Sonia na tropie gwałciciela Lilki. Odkryje kłamstwo Mateusza!

2020-02-04 20:44 jkk
M jak miłość, odcinek 1491: Sonia na tropie gwałciciela Lilki. Odkryje kłamstwo Mateusza!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Sonia na tropie gwałciciela Lilki. Odkryje kłamstwo Mateusza!

Sonia (Barbara Wypych) w 1491 odcinku "M jak miłość" nareszcie zacznie tropić gwałciciela Lilki (Monika Mielnicka)! Szansę da policjantce Mateusz (Krystian Domagała) - zajęcie się sprawą bandyty to będzie jego robota! Czy Mateusz zdradzi tajemnicę zgwałconej Lilki na policji? Kolejna próba brutalnego gwałtu w pubie postawi wszystkich na nogi... Sonia osobiście wkroczy do akcji - czy uda jej złapać w 1491 odcinku "M jak miłość" przebiegłego bandytę?

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1491 odcinku "M jak miłość" wydarzenia związane z gwałtem Lilki, znacząco przyspieszą. I choć sama Lilka nadal będzie usilnie ukrywać prawdę o gwałcie Lilki przed całym światem, Mateusz będzie coraz trudniej to znosił. Czy złamie obietnice daną dziewczynie i napuści na zboczeńca Sonię?

Najpierw Mateusz pojawi się na policji w 1491 odcinku "M jak miłość" złożyć zeznania w sprawie... kradzieży laptopa w pubie. Będzie zmyślał, że to właśnie złodzieja szuka i potrzebna jest mu pomoc Soni. Zrobi tez wszystko aby namówić policjantkę na konfrontację Ewy z domniemanym przestępcą. Czy Sonia zorientuje się, że chłopak kłamie?

Otóż tak, doświadczona policjantka domyśli się, w 1491 odcinku "M jak miłość" że "kradzież laptopa" to bajka i chodzi o coś znacznie ważniejszego. Kiedy jednak na chwilę opuści pokój przesłuchań... Mateusz znowu ucieknie!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1495: Atak na Izę. Kamil nie będzie miał dla niej litości

Jednak wieczorem w pubie w 1491 odcinku "M jak miłość" wydarzy się kolejna próba gwałtu, a bandyta znów ucieknie! Tym razem nie uda mu się zgwałcić dziewczyny, ale Mateusz będzie już na miejscu zdarzenia...

- Hej, Ewa, widziałaś tego gościa? Złapali go?- będzie krzyczał do przyjaciółki.

- Nie, zaczęła krzyczeć i facet zwiał. Zrobiło się zamieszanie, afera... - wyjaśni mu poruszona kolejną próba gwałtu w pubie Ewa.

- A gdzie ona jest, muszę z nią porozmawiać! - Mateusz będzie wyraźnie w amoku. Chłopak będzie doskonale wiedział w 1491 odcinku "M jak miłość", że gwałciciel jest tak blisko!

M jak miłość, odc. 1491. Mateusz (Krystian Domagała), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Mateusz (Krystian Domagała), Sonia (Barbara Wypych)

I w tym momencie 1491 odcinka "M jak miłość" do akcji na miejscu przestępstwa wkroczy Sonia! Czy policjantka zdąży złapać bandytę? A może i tym razem okaże się sprytniejszy od wszystkich i ucieknie?

- Proszę państwa, bardzo proszę się rozejść i nie utrudniać nam pracy - Sonia będzie starała się rozgonić tłum gapiów zgromadzony pod pubem. Czy wśród nich ukrywać się będzie gwałciciel Lilki? Dowiemy się śledząc losy Lilki i Mateusza po brutalnym gwałcie. od 1491 odcinka "M jak miłość".

- Mają rysopis tego gościa - opowie wieczorem Lilce Mateusz w domu. To na pewno ten sam! Złapią go, wsadzą, zobaczysz! Nie musisz się już bac - Mateusz będzie święcie przekonany, że sprawa w rękach Soni jest bezpieczna i policjantka wytropi bandytę. Czy tak się stanie? Na pewno pomogłyby zeznania Lilki...

Najnowsze