M jak miłość, odcinek 1489: Radosne wieści u Izy i Marcina przed ślubem! Cała rodzina na to czekała

2020-01-11 12:53 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Radosne wieści u Izy i Marcina przed ślubem! Cała rodzina na to czekała
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Radosne wieści u Izy i Marcina przed ślubem! Podzielą się nimi z całą rodziną

W 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) ogłoszą bliskim radosną nowinę! Cała rodzina Chodakowskiego będzie świadkiem ponownych zaręczyn zakochanych, bo Marcin oświadczy się Izie już drugi raz. Czy i tym razem w 1489 odcinku "M jak miłość" Iza powie tak? A może po traumatycznych przeżyciach, związanych z zabójstwem Artura (Tomasz Ciachorowski) zacznie się wahać? Na pewno poleją się łzy!

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zaproszą całą rodzinę na kolację. W domu Chodakowskiego pojawi się jego brat: Olek (Maurycy Popiel) z coraz bliższą sobie Anetą (Ilona Janyst) i ich rodzice: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)  i Grzegorz (Wojciech Majchrzak).

Jak donosi "Świat seriali" 1489 odcinku "M jak miłość", jeszcze przed uroczystością, Olek na prośbę brata odbierze od jubilera obrączki. Czy to zapowiedź rychłego ślubu Marcina z Izą?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży z gwałcicielem! Zabije dziecko i siebie?

Marcin we wzruszającej scenie 1490 odcinka "M jak miłość" powie Izie jak bardzo ja kocha, że kochał ją będzie zawsze i zada to najważniejsze pytanie! Czy Iza zgodzi się zostać żoną Marcina?

I choć los ich ostatnio nie pieści, Izę nęka ciotka Artura, Marcin stracił firmę, a Olka dręczy nieustające poczucie winy, narzeczona 1490 odcinku "M jak miłość" odpowie "Tak"!

W tym momencie 1490 odcinka "M jak miłość" narzeczeni nie tylko ustalą, ale i zarezerwują termin ślubu. Dla całej rodziny będzie to szczęśliwy moment, jednak najbardziej z decyzji i nowin będą cieszyć się... dzieci! To Szymek (Stanisław Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) pokażą dorosłym jak wygląda prawdziwe szczęście.

Najnowsze