M jak miłość, odcinek 1486: Joasia dłużej nie wytrzyma! Dostanie pogróżki, które źle się skończą - ZWIASTUN

2020-01-16 21:34 Ag
M jak miłość, odcinek 1486: Joasia dłużej nie wytrzyma! Dostanie pogróżki, które źle się skończą - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1486: Joasia dłużej nie wytrzyma! Dostanie pogróżki, które źle się skończą - ZWIASTUN

W 1486 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) będzie świadkiem jak udręczona Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) musi się kolejny raz zmierzyć z byłą kochanką Leszka (Sławek Uniatowski). Nina (Agnieszka Judycka) zjawi się w domu Chodowskiej, by zmusić ją do rezygnacji z Krajewskiego. Zagrozi Joasi, że zabije się jeśli Leszek do niej wróci. Przerażony Wojtek postanowi działać i w 1486 odcinku "M jak miłość" ratować mamę przed Niną i Leszkiem. Poprosi o pomoc Michała (Paweł Deląg), który jako jedyny może przepędzić Krajewskiego.

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1486 odcinku "M jak miłość" Joasia znów stanie twarzą w twarz z Niną, pierwszy raz po tym jak jej rywalka straciła dziecko. Wizyta Niny na Wietrznej będzie przebiegała w nerwowej atmosferze, bo była kochanka Krajewskiego spróbuje wzbudzić w Chodakowskiej litość. Zacznie ją emocjonalnie szantażować, że zabije się jeśli odbierze jej Leszka.

- Po stracie dziecka… wszystko przestało mieć sens. Naprawdę wszystko. Tylko Leszek mi został, rozumiesz? Mam tylko jego… Wiem, że jeszcze wszystko może się między nami poukładać. Możemy mieć dziecko, założyć rodzinę… Ale jeśli on do ciebie wróci, jeśli mi go zabierzesz... to ja tego już nie zniosę. Skończę ze sobą…

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1486: Nina umrze przez Joasię? Ostatnia rozmowa z byłą Leszka popchnie ją do samobójstwa!

Joasia w 1486 odcinku "M jak miłość" będzie przerażona! Już słyszała od Niny, że popełni samobójstwo jeśli nie pozwoli Leszkowi odejść, ale tym razem uzna słowa pogrążonej w depresji kobiety za realną groźbę. Na własne oczy zobaczy bowiem w jak kiepskim stanie po śmierci dziecka jest Nina. Ich rozmowę podsłucha Wojtuś, który aż zblednie kiedy dowie się co planuje była kochanka Krajewskiego!

Po ratunek syn Joasi uda się do Michała. To jego w 1486 odcinku "M jak miłość" poprosi, by ostatecznie popędził biznesmena, bo w przeciwnym razie Joasia może wykończyć się psychicznie.

- Nienawidzę go! Mówiłem, że to palant i głupek, a ty go broniłeś… I co? Mama ciągle przez niego płacze, ta druga kobieta też… I teraz grozi, że się zabije!(…) Michał, zrób coś, niech oni się w końcu odczepią, dadzą Joasi spokój! Przecież ona tego nie wytrzyma! To jakiś koszmar…

Sąsiad Joasi odwiedzi w końcu Leszka i w 1486 odcinku "M jak miłość" zapowie krótko. - Jeśli jeszcze raz zrobisz im krzywdę… Joasi albo Wojtkowi zniszczę cię!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! - WIDEO

Co zrobi Leszek? Kiedy w 1486 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Nina gnębi Joasię urządzi jej awanturę. Nie zważając na to, że jego była bardzo cierpi. - Jakim cholernym prawem nachodzisz i szantażujesz Joannę?! Nigdy niczego ci nie obiecywałem… Pamiętasz? To ty mnie zdradziłaś, ty ode mnie odeszłaś! Nie wiem, po co tam poszłaś, co chciałaś w ten sposób osiągnąć… Nie wrócę do ciebie. Przykro mi, ale… nie można nikogo zmusić do miłości!

Po tych słowach Nina zażyje leki, które gromadzi do dłuższego czasu. Umierającą Ninę w 1486 odcinku "M jak miłość" karetka zabierze do szpitala...

M jak miłość, odc. 1486. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1486. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odc. 1486. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1486. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odc. 1486. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1486. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
Najnowsze