M jak miłość, odcinek 1483: Marta najpierw namiesza przed ślubem Magdy, a potem nie przyjdzie!

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1483: Marta najpierw namiesza przed ślubem Magdy, a potem nie przyjdzie!

M jak miłość, odcinek 1483: Marta najpierw namiesza przed ślubem Magdy, a potem nie przyjdzie!

2020-01-04 18:08

W 1483 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) nie dotrze na ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Będzie obwiniać siebie, ponieważ z jej powodu uroczystość została przesunięta, jednak w 1483 odcinku "M jak miłość" będzie mieć naprawdę ważny powód, żeby nie dotrzeć na Deszczową. Co takiego się wydarzy? Tego w "M jak miłość" nie możesz przegapić.

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1483 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień ślubu Magdy i Andrzeja, jednak zabraknie jednego z zaproszonych gości. Chodzi o Martę, która zdecyduje się nie iść na uroczystość. Czy to przez to, że sama była żoną Budzyńskiego? Nic bardziej mylnego.

Niedawno Marta w serialu "M jak miłość" poważnie zachorowała. Ukrywała prawdę przed rodziną i przyjaciółmi, jednak po trafieniu do szpitala jej sekret wyszedł na jaw. 

M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, ślub Magdy i Andrzeja. Kamil wywołał skandal

W 1483 odcinku "M jak miłość" stan Marty wciąż będzie zły. Chociaż została wypuszczona do domu, to i tak dzieci będą na nią chuchać i dmuchać. 
- Mamo, jesteś osłabiona. Myślę, że powinnaś sobie odpuścić ten ślub - powie jej Łukasz (Jakub Józefowicz). Jego siostra przytaknie:
- Mamo, Andrzej zrozumie. Porozmawiamy z nim.
- Ale strasznie jest mi głupio, bo przeze mnie zmienili datę, a ja naprawdę nie czuję się na siłach - odpowie im Marta w 1483 odcinku "M jak miłość". Ania zaproponuje, że zostanie z nią.
- Daj spokój, nie. Ja sobie dam radę. Andrzejowi bardzo by zależało, żebyś tam była - stwierdzi ze smutkiem w oczach Wojciechowska. Jej miejsce na ślubie w 1483 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie puste. Zamiast niej zjawi się Kamil (Marcin Bosak)! Sprawdź tu >>> Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja. Kamil porwie pannę młodą!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze