M jak miłość, odcinek 1482: Przerażające wyznanie Niny. Leszek jej nie pomoże!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Przerażające wyznanie Niny. Leszek jej nie pomoże!

M jak miłość, odcinek 1482: Przerażające wyznanie Niny. Leszek jej nie pomoże!

2020-01-04 11:30

W 1482 odcinku "M jak miłość" Nina (Agnieszka Judycka) zacznie mieć myśli samobójcze. Po śmierci dziecka kompletnie się załamie! W 1482 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) przed odwiedzinami zostanie wezwany przez jej lekarza na rozmowę. Medyk ostrzeże go, że Nina jest w bardzo ciężkim stanie. Krajewski później usłyszy przerażające wyznanie. Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1482 - poniedziałek, 6.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Leszek w 1482 odcinku "M jak miłość" usłyszy przerażające wyznanie Niny. W poprzednich odcinkach dziewczyna zaczęła chodzić za byłym chłopakiem pomimo zaleceń lekarza, żeby na siebie uważać. Od początku ciąża była zagrożona. Zwyciężyła zazdrość i Nina w "M jak miłość" w wyniku zbyt dużego stresu dostała silnych skurczy. Trafiła do szpitala, wcześniej dzwoniąc do Leszka, żeby natychmiast przyjechał. Niestety lekarzom nie udało się uratować ich dziecka.

Czytaj >>> M jak miłość, odcinek 1482: Leszek odda Joasię Michałowi. Popchnie ją w ramiona sąsiada - ZWIASTUN

W 1482 odcinku "M jak miłość" Leszek przed odwiedzinami u Niny trafi do jej lekarza. Ten powie Krajewskiemu, że fizyczny stan Niny jest stabilny. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o jej psychice. Bohater dopiero podczas rozmowy z byłą kochanką zrozumie, jak fatalny jest jej stan.

- Lekarze są dobrej myśli - powie Krajewski w 1482 odcinku M jak miłość" siedząc przy łóżku Niny. - Niedługo cię wypiszą, ale będziesz musiała im pomóc. Ja wiem, że to jest trudne, ale powinnaś porozmawiać z psychologiem. Życie się toczy dalej. Teraz powinnaś zadbać o siebie - poradzi jej nieco brutalnie.
- Nie mam już nikogo. (...) - odpowie załamana Nina. - Leszek, ja wszystko straciłam. Nie mam już po co żyć. (...) Nie mam już nikogo. Chciałabym zasnąć i nigdy się nie obudzić.

Leszek będzie bezradny wobec przerażającego wyznana. Czy Nina popełni samobójstwo? Co dalej z Niną z "M jak miłość"? Czytaj tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze