M jak miłość, odcinek 1482: Marcin podejrzany o zabicie Artura! Jakub znajdzie zwłoki i odkryje prawdę?

2019-12-21 7:46 Ag
M jak miłość, odcinek 1482: Marcin podejrzany o zabicie Artura! Jakub znajdzie zwłoki i odkryje prawdę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Marcin podejrzany o zabicie Artura! Jakub znajdzie zwłoki i odkryje prawdę?

W 1482 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) powie o jedno słowo za dużo, a jego przyjaciel Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) domyśli się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) został zamordowany? Policjant prowadzący śledztwo w sprawie zniknięcia Artura zacznie wypytywać Marcina co wie o Skalskim. Uwadze Jakuba w 1482 odcinku "M jak miłość" nie umknie, że ostatnio Marcin nie interesuje się już psychopatą, który dręczył Izę (Adriana Kalska). To Marcin zostanie wrobiony w zabójstwo?

"M jak miłość" odcinek 1482 - poniedziałek, 6.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1482 odcinku "M jak miłość" policja wpadnie na trop w sprawie Artura, który wciąż jest poszukiwany listem gończym po tajemniczym "zniknięciu". Wciąż tylko cztery osoby będą wiedziały, że Artur nie żyje, że Olek zabił go podczas bójki w domku nad jeziorem. Oprócz Olka i Anety (Ilona Janyst) tylko Marcin i Iza znają prawdę.

Patrz też: M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza! Będzie z bandytą Igorem?

Ale Jakub Karski zacznie coś podejrzewać w 1482 odcinku "M jak miłość". To przyjaciel Marcina nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie Skalskiego. Niewiele uda się ustalić oprócz tego, że Artur zapadł się pod ziemię, a wcześniej zabił swoją lekarkę Darię (Ewelina Gnysińska).

Jedna sprawa nie da jednak policjantowi spokoju - dziwne zachowanie Marcina, który przestanie się interesować postępami śledztwa. - Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, zero pytań, cisza... - zapyta Chodakowskiego w 1482 odcinku "M jak miłość".

Co odpowie Marcin? Oczywiście w 1482 odcinku "M jak miłość" nie wyda Olka, ale powie o kilka słów za dużo. - A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła śmiercią naturalną - stwierdzi Marcin.

Karski zapyta więc Chodakowskiego wprost czy wie o Arturze coś, co on powinien wiedzieć... Jak wybrnie z tego przesłuchania policjanta zagoniony w pułapkę Marcin? To się okaże już wkrótce w "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

Najnowsze