M jak miłość, odcinek 1482: Joasia w ciąży? Ojciec Leszka wyciągnie od niej prawdę o dziecku

2020-01-03 8:24 jkk
M jak miłość, odcinek 1482: Joasia w ciąży? Ojciec Leszka wyciągnie od niej prawdę o dziecku
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Joasia w ciąży? Ojciec Leszka wyciągnie od niej prawdę o dziecku

W 1482 odcinku "M jak miłość" Krajewski (Grzegorz Wons) wciąż będzie myślał, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest w ciąży, ale dowie się całej prawdy na temat dziecka swojego syna! Do tego momentu Leszek (Sławek Uniatowski) nie powie mu, że miał zostać ojcem. Dopiero rozmowa z Joasią w 1482 odcinku "M jak miłość" pomoże Krajewskiemu ustalić fakty... Domyśli się, że to Nina (Agnieszka Judycka) spodziewała się dziecka Leszka?

"M jak miłość" odcinek 1482 - w poniedziałek 6.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Robert Krajewski w 1482 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że Leszek nie mówi mu czegoś bardzo istotnego o swoim życiu prywatnym. I pójdzie już znanym sobie tropem. Zjawi się w domu Chodakowskiej na Wietrznej, by dowiedzieć się od niej co się dzieje z jego synem.

- Przepraszam... Proszę mi wybaczyć to najście. Czy mógłbym prosić, żeby poświęciła mi pani chwileczkę... Z góry przepraszam, że tak bezceremonialnie wtrącam się w nie swoje sprawy, ale chyba nie mam wyjścia. Chodzi o Leszka... Nie mogę się z nim porozumieć - wyjaśni Krajewski.

- Nasze relacje nigdy nie były łatwe, ale teraz zaczynam się o niego martwić, bo widzę, że przechodzi jakiś kryzys... Dzisiaj przypadkowo słyszałem, że rezygnuje z zakupu mieszkania. I zastanawiam się co to oznacza... - doda. - Wiem, że pani jest w ciąży... I to mieszkanie miało być dla Was... Prawda?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

Czy Joasia zdradzi Robertowi w 1482 odcinku "M jak miłość" prawdę o dramatycznym rozstaniu z Leszkiem i o tym, że w ciążę zaszła Nina?

Jeszcze przed 1482 odcinkiem "M jak miłość" Joasia i Leszek rozstali się z powodu ciąży Niny. Leszek jednak nie będzie dawał za wygraną i usilnie stara się ukochana odzyskać. Teraz jednak kiedy Nina straciła dziecko wszystko skomplikowało się jeszcze bardziej.

Choć Krajewski w 1482 odcinku "M jak miłość" będzie przekonany, że Joasia jest w ciąży z jego synem, usłyszy od niej:
- Ktoś wprowadził pana w błąd! Ja nie jestem w ciąży...

Czy zaprawiony w biznesowych bojach Krajewski tak łatwo jej uwierzy?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

Okaże się w 1482 odcinku "M jak miłość", że w sprawach osobistych Robert jest znacznie bardziej delikatny, niż w zawodowych. I tak, uwierzy Joasi na słowo i jeszcze przeprosi za wtrącanie się w nieswoje sprawy!

Najnowsze