M jak miłość, odcinek 1478: Ula nie zgodzi się na rozwód z Bartkiem. Tylko Barbara będzie mogła pomóc - WIDEO

2019-12-10 21:35 Ag
M jak miłość, odcinek 1478: Ula nie zgodzi się na rozwód z Bartkiem. Tylko Barbara będzie mogła pomóc - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Ula nie zgodzi się na rozwód z Bartkiem. Tylko Barbara będzie mogła pomóc - WIDEO

Czy w "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) rozwiedzie się z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)? Decydujący dla przyszłości ich małżeństwa będzie 1478 odcinek "M jak miłość", w którym Bartek wyśle żonie pozew o rozwód. Reakcja Uli będzie natychmiastowa. Pojedzie do Jonkowa i zapowie, że nigdy nie zgodzi się na rozstanie. Do akcji w 1478 odcinku "M jak miłość" wkroczy także Barbara (Teresa Lipowska), która postanowi uratować małżeństwo wnuczki. Jaki będzie efekt?

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1478 odcinku "M jak miłość" rozstrzygnie się wreszcie sprawa rozstania Uli i Bartka oraz rozwodu, który Lisiecki zapowiedział żonie tuż po tym jak zobaczył ją płaczącą przy łóżku Janka w szpitalu. Właśnie wtedy stało się dla niego jasne, że Ula nie wie kogo kocha naprawdę, a uczucie do Janka wciąż jest bardzo silne.

Odszedł do żony, zamieszkał w warsztacie samochodowym w Jonkowie, ale na tym nie koniec. Bo Bartek przyśle Uli pozew rozwodowy. Zupełnie jakby papier od prawnika przesądzał już wszystko. W 1478 odcinku "M jak miłość" Ula przeżyje szok kiedy zobaczy pozew. Natychmiast pojedzie do męża, by wyjaśnić z nim co wyprawia z ich życiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Jej wizyta w warsztacie u Bartka przerodzi się w kolejną kłótnię. W 1478 odcinku "M jak miłość" Ula zapowie ukochanemu, że nigdy nie da mu rozwodu, bo to całe ich rozstanie jest dla niej po prostu absurdalne. Zapewni męża, że kocha tylko jego i nie potrzebuje rozstania, życia przez rok z dala od niego, by mieć pewność. Słowa Uli nie przekonają jednak Lisieckiego, który uparcie nie zmieni zdania.

W 1478 odcinku "M jak miłość" rozgoryczona Ula obwinia o wszystko Janka. Zrobi mu publiczną awanturę na ulicy i żąda, by zostawił ją w spokoju. Barbara, słysząc o tym, że rozwód Uli i Bartka może jednak dojść do skutki, postanowi pomóc zrozpaczonej wnuczce.

Sprawdź też: Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft prosi o pomoc dla chorej córki brata. Walczy z guzem mózgu!

Pojedzie do Jonkowa, by szczerze porozmawiać z Bartkiem. Opowie mu o swojej miłości do nieżyjącego już Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), którego pokochała dopiero po ślubie, kiedy zdołała jakiś cudem wyrzucić z serca Zenona Łagodę (Emil Karewicz).

Czy wyznanie Barbary w 1478 odcinku "M jak miłość" przekona Bartka, by wrócił do Uli i zapomniał o rozwodzie? To się dopiero okaże.

M jak miłość, odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1478. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość, odc. 1478. Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1478. Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze