M jak miłość, odcinek 1478: Mateusz będzie ojcem! Dla Lilki zaprzepaści swoją przyszłość

2019-12-10 21:54 jkk
M jak miłość, odcinek 1478: Mateusz będzie ojcem! Dla Lilki zaprzepaści swoją przyszłość
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Mateusz będzie ojcem! Dla Lilki zaprzepaści swoją przyszłość

W 1478 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) stanie się prawdziwym ojcem! Bezgranicznie zakochany w Lilce (Monika Mielnicka) młody człowiek pokaże wszystkim, jak należy wypełniać męskie role! Zakochani podejmą w 1478 odcinku "M jak miłość" najważniejsze decyzje. Wygląda na to, że Mateusz będzie wspaniałym ojcem, zupełnie innym niż ojciec (January Brunov) jego ukochanej... Czy Mateusz i Lilka zdecydują się na ślub? Przekonamy się w 1478 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1478 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka odkryją, że jej ociec... sprzedał cukiernię! W ten sposób pozbawił całą rodzinę środków do życia!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

Mateusz, jeszcze przed 1478 odcinkiem "M jak miłość" zdąży się sprawdzić jako prawdziwy mężczyzna. Odkąd mama Lilki, Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) ciężko choruje, a na barki dziewczyny spadły wszystkie obowiązki związane z opieką nad nią i prowadzeniem cukierni. I kto rzucił nawet rodzinę, aby wspomóc w codziennych obowiązkach nastolatkę?

Jak donosi "Tele Tydzień" w 1478 odcinku "M jak miłość" Mateusz stanie przed kolejnym wyzwaniem: nie tylko będzie musiał zaopiekować się Lilką i jej mamą jak najlepszy mąż, zastąpić jej ojca, ale i po strasznych błędach Banacha!

Kiedy młodzi w 1478 odcinku "M jak miłość" odkryją, że Banach sprzedał cukiernię na alkohol i długi, zostaną bez środków do życia! I wtedy Mateusz zrobi to, co prawdziwy dorosły: poprosi o pomoc prawną!

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Po latach wyzna bratowej co do niej czuje

W tym celu Mateusz i Lilka pojadą do Warszawy 1478 odcinku "M jak miłość" na spotkanie z Piotrem (Marcin Mroczek). To podczas noclegu u Zduńskiego Mateusz zapowie Lilce, że będzie utrzymywał rodzinę, a po maturze od razu pójdzie do pracy!

Czy Mateusz faktycznie sprawdzi się w tak poważnej roli ojca i partnera na dłuższą metę będziemy obserwować od 1478 odcinka "M jak miłość".