M jak miłość, odcinek 1461: Pierwszy seks Lilki i Mateusza brutalnie przerwany! Ojciec ich przyłapie?

2019-09-20 7:54 sz
M jak miłość odcinek 1450, Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1450, Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) w 1461 odcinku "M jak miłość" przeżyją ich pierwszy raz! Niestety, pojawią się mało romantyczne komplikacje. Banach (January Brunov) w 1461 odcinku zacznie dobijać się do drzwi. Czy nastolatkowie zostaną przyłapani na gorącym uczynku? Sprawdź, co zrobi Lilce i Mateuszowi w nowym odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1461 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Związek Lilki i Mateusz przejdzie na kolejny poziom w 1461 odcinku "M jak miłość"! Chociaż są niepełnoletni, to oboje traktują ten związek wyjątkowo poważnie. Dla córki Banachów młody Mostowiak nawet postanowił wrócić z Australii i porzucił ojca! Mało tego, w zeszłym sezonie podczas imprezy rodzinnej zapowiedział, że zamierza oświadczyć się ukochanej.

Nie pamiętasz, co zrobił Mateusz? >>> Skandal na weselu w M jak miłość. Nieletni Mateusz i jego dziewczyna Lilka zrobią to na oczach wszystkich!

W 1461 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka wykorzystają nieobecność matki dziewczyny, żeby przeżyć ich pierwszy raz! Jak czytamy w "Świecie Seriali", zmówią się w określonym dniu. Chłopak zrobi wszystko, żeby ten moment był wyjątkowy. Postara się o romantyczny nastrój: wino oraz kwiaty. Wino oczywiście podkradnie z piwniczki dziadków. Tuż przed wielkim wydarzeniem bohaterowie "M jak miłość" usłyszą niepokojący jazgot na zewnątrz domu i uporczywe walenie w drzwi. Kto ich przyłapie? To będzie Banach - zalany po dziurki w uszach. Po przegonieniu żałosnego pijaczyny młodzi jednak i tak przeżyją pierwszy seks. Oby tylko scenarzyści nie zaplanowali kolejnej wpadki... Zobacz >>> Ślub Katii i Łukasza w M jak miłość. Ciąża i ojciec furiat zmuszą ich do ślubu. Otar nie zniesie takiej hańby! - WIDEO

M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1451. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1451. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze