M jak miłość, odcinek 1477: Magda w szpitalu u Marty. Dowie się o śmierci, która uratuje jej życie?

2019-12-10 20:57 jkk
M jak miłość, odcinek 1477: Magda w szpitalu u Marty. Dowie się o śmierci, która uratuje jej życie?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1477: Magda w szpitalu u Marty. Dowie się o śmierci, która uratuje jej życie?

W 1477 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) otworzy się w obliczu nagłej śmierci. Co ją tak poruszy? Przypadkowe spotkanie w szpitalu u chorej Marty (Dominika Ostałowska) doprowadzi do tego, że Magda... uratuje obcą kobietę. To bolesne wspomnienia, kiedy sama stała na skraju śmierci pomogą zrozpaczonej żonie pacjenta. Szczere wyznanie o ciężkiej chorobie Magdy i jej przeszczepie serca w 1477 odcinku "M jak miłość" to dopiero będzie początek. Dzięki tym słowom ciężko chora Marta może przeżyje!

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1477 odcinku "M jak miłość" Magda znajdzie się w tzw. właściwym miejscu i czasie i uratuje życie obcej osobie! Jak tego dokona? Magda odwiedzi ciężko chorą Martę i odmieni życie żony jednego z pacjentów szpitala.

Przypadkowe spotkanie z kobietą (Monika Świtaj) w 1477 odcinku "M jak miłość", której mąż umarł przed chwilą sprawi, że Magda otworzy się przed nią i opowie o tym jak przeszła przeszczep serca. Kobieta, która rozpacza, że narządy męża trafią do obcego człowieka przeżyje prawdziwą przemianę pod wpływem historii Magdy!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1477: Andrzej przez chorobę Marty odwoła ślub z Magdą. To będzie dla niej cios!

Magda w 1477 odcinku "M jak miłość"  zapyta obcą, bardzo smutną kobietę na szpitalnym korytarzy, co się stało. Dowie się, że przed chwilą umarł jej mąż, z którym rano jeszcze normalnie rozmawiała. Kobieta będzie zrozpaczona, że lekarze chcą przekazać jego organy do transplantacji!

- Mąż nie wpisał się do rejestru osób, które się sprzeciwiają. Jak ja mogę pozwolić, żeby oni go teraz...Czy wie pani jakie to jest dla mnie trudne? - zwierzy się Magdzie. 

I w tym momencie 1477 odcinka "M jak miłość"  Magda zdecyduje się na bardzo szczere wyznanie i pokazanie swojej blizny po operacji!

- Dla mnie też było. Żyję dzięki temu, że ktoś podarował mi serce. Żyję dzięki temu, że ktoś się kiedyś nie sprzeciwił. I choć mogę sobie tylko wyobrazić, jakie to jest dla pani trudne... To proszę sobie wyobrazić, że pan i mąż ma szansę uratować komuś życie. Może nawet kilku osobom? Jeżeli się temu nie sprzeciwił, to proszę o uszanowanie jego decyzji. Ja żyję dzięki temu, że kiedyś ktoś dał mi życie, dał mi swoje serce. 

Kiedy kobieta usłyszy te szczere słowa Magdy w 1477 odcinku "M jak miłość" wzruszy się i mocno do niej przytuli. Magda powie jej: 

- Będzie dobrze. Nie teraz, ale będzie dobrze...

I tak w 1477 odcinku "M jak miłość" załamana żona zmarłego zmieni decyzję i dzięki Magdzie zrozumie, jak wiele istnień jej mąż może teraz uratować! Jak zakończy się to znaczące spotkanie dla obu kobiet w 1477 odcinku "M jak miłość". Być może to właśnie ten zmarły pacjent będzie dawcą dla Marty, która chora na niewydolność nerek najpewniej też będzie potrzebowała przeszczepu.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1479: Olek zoperuje żonę Olewicza. Skaże Elę na kalectwo do końca życia? - WIDEO

Najnowsze