M jak miłość, odcinek 1475: Aneta odkryje, że Olek zabił Artura. Wsadzi go do więzienia jeśli nie zgodzi się na ślub - WIDEO

2019-12-03 7:56 Ag
M jak miłość, odcinek 1475: Aneta odkryje, że Olek zabił Artura. Wsadzi go do więzienia jeśli nie zgodzi się na ślub - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1475: Aneta odkryje, że Olek zabił Artura. Wsadzi go do więzienia jeśli nie zgodzi się na ślub - WIDEO

W 1475 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) znajdzie sposób, by dowiedzieć się co się dzieje z Olkiem (Maurycy Popiel), dlaczego chce uciec z kraju i co z tym wszystkim ma wspólnego psychol Artur (Tomasz Ciachorowski). Wystarczy jeden sprytny ruch, by Aneta odkryła, że Olek zabił Skalskiego. A później w 1475 odcinku "M jak miłość" zacznie go szantażować, że zachowa milczenie i uratuje go przed więzieniem jeśli Chodakowski się z nią ożeni. Zobaczcie scenę z 1475 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1475 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1475 odcinku "M jak miłość" Aneta użyje wszelkim swoich sztuczek, by poznać tajemnicę Olka. Choć nie zdoła wyciągnąć od kochanka co się wydarzyło w domku nad jeziorem Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), to zacznie podsłuchiwać rozmowy Chodakowskiego z bratem.

Dzięki temu ustali, że Marcin o wszystkim wie i chce pomóc Olkowi, który planuje ucieczkę z Polski. Jak Aneta odkryje prawdę o zabójstwie Artura? W 1475 odcinku "M jak miłość" zostawi swój telefon z włączonym dyktafonem w mieszkaniu Olka akurat wtedy kiedy Marcin przyjedzie do niego na sekretną rozmowę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Co będzie dalej? W 1475 odcinku "M jak miłość" Aneta zdobędzie nagranie, na którym Olek przyznaje się Marcinowi do zabicia Artura i zakopania jego zwłok. Dzięki temu będzie miała w rękach potężną broń... przeciwko kochankowi. Bo Aneta postanowi ugrać na tym jak najwięcej dla siebie. I postawi Chodakowskiemu ultimatum.

Widząc w jak fatalnym stanie psychicznym jest Olek w 1475 odcinku "M jak miłość" przebiegła Kryńska najpierw jednak okaże mu swoje wsparcie. - Aneta, muszę ci o czymś powiedzieć. Jutro muszę zgłosić się do prokuratury... - wyżali jej się Chodakowski.
- Olek, nie bądź idiotą! To jest najgłupsza rzecz jaką mógłbyś teraz zrobić.
- O czym ty mówisz? - Olek będzie zaskoczony jej słowami. Wreszcie pokaże mu nagranie rozmowy z Marcinem.

Aneta w 1475 odcinku "M jak miłość" zapewni kochanka, że jest w stanie mu pomóc. - Jestem z tobą, bo mi na tobie bardzo zależy. I zawsze tak było, wiesz o tym. Musimy się jakoś dogadać z tym szantażystą...
- To raczej niemożliwe
- Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!
- Aneta, błagam cię, zrozum, ja już tak dłużej nie mogę. Mam dosyć życia w ciągłym stresie, napięciu! Ja już tego dłużej nie wytrzymam!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1477: Olek uwolni się od szantażysty! Życie żony Olewicza będzie w jego rękach

Po tych słowach w 1475 odcinku "M jak miłość" Kryńska straci nad sobą panowanie. Powie Olkowi wprost co o nim myśli. Zaraz potem posunie się jednak do okrutnego szantażu.

- Ale przestań się nad sobą użalać. Olek, naprawdę nie bądź taką dupą wołową. Walcz! A ja ci w tym pomogę! I nigdy nikomu o niczym nie powiem, ale pod jednym warunkiem - że się ze mną ożenisz! Mówię śmiertelnie poważnie. Pójdę o krok dalej - albo ślub albo więzienie!

Jak zareaguje Olek? Wydaje się, że nie będzie miał wyjścia - szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek) to nic w porównaniu z tym, do czego jest zdolna Aneta!

Najnowsze