M jak miłość, odcinek 1474: Ula prześpi się z Jankiem? Marzenka odkryje jej zdradę

2019-11-12 18:21 jkk
M jak miłość odc. 1466. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1466. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)

W 1474 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw czy Ula (Iga Krefft) zdradziła Bartka (Arkadiusz Smoleński) i przespała się z Jankiem (Tomas Kollarik). Różne będą zdania i plotki na ten temat rozchodziły się po siedlisku, jednak ujawnienie faktów może je ukrócić! Niestety, sam Bartek będzie przekonany, że żona go nie kocha i ma na sumieniu zdradę. Czy w 1474 odcinku "M jak miłość" Ula zdoła odzyskać męża dzięki Marzence (Olga Szomańska), czy wręcz przeciwnie - szwagierką ją pogrąży?

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1474 odcinku "M jak miłość" przekonamy się jak wielką siłę ma plotka. I choć one z reguły nie biorą się znikąd, czasem mają się nijak do rzeczywistości. Czy oskarżona o zdradę z Jankiem Ula zdoła się wybronić i uratować twarz oraz małżeństwo?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1475 - Aneta zmusi Olka do ślubu szantażem?!

Niestety rodzina nie będzie po stronie Uli w 1475 odcinku "M jak miłość" i to właśnie Marzence i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński)będzie musiała się tłumaczyć w pierwszej kolejności. Ula zupełnie przypadkiem usłyszy rozmowę swoich szwagrostwa na temat powodów jej rozstania z Bartkiem. Co ją najbardziej w słowach Marzenki i Andrzejka zdenerwuje?

To, co usłyszy Ula w 1475 odcinku "M jak miłość" sprawi, że postanowi natychmiast z drugą Lisiecką porozmawiać. I zakomunikuje Marzence wprost, że nie przespała z Jankiem! Plotki właśnie na ten temat będą krążyły nie tylko po całym siedlisku, ale i w najbliższej rodzinie...

Czy załamany atakiem wrogów ze swojej przeszłości Bartek uwierzy swojej żonie? Czy może dramat, który rozegra się na jego oczach każe mu odejść i zostawić Uli czas na decyzję, którego mężczyznę tak naprawdę kocha? Przekonamy się w 1475 odcinku "M jak miłość.

Najnowsze