M jak miłość, odcinek 1474: Bartek postawi Uli twardy warunek przed rozwodem! Nie wróci do żony?

2019-11-26 21:31 jkk
M jak miłość, odcinek 1474: Bartek nie wróci do Uli. Postawi żonie twardy warunek przed rozwodem!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1474: Bartek nie wróci do Uli. Postawi żonie twardy warunek przed rozwodem!

W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) kolejny raz rzuci Ulę (Iga Krefft). I choć ona będzie błagać i szlochać, pozostanie nieugięty i nie zgodzi się na nawet najbardziej ciekawe propozycje wspólnego życia. Po burzliwym rozstaniu wyjedzie z siedliska i w 1474 odcinku "M jak miłość" rozpocznie nowe życie. Taka zdecydowana postawa męża sprawi, że Ula poczuje, że go kocha... Złoży Bartkowi pewną propozycję, ale on ją odrzuci.

M jak miłość, odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1474 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak Ula mocno przeżyje decyzję Bartka o rozwodzie! I postanowi męża za wszelką cenę odzyskać....

Dramatyczne wydarzenia w małżeństwie Uli i Bartka zakończą się w 1474 odcinku "M jak miłość" jego decyzją o rozwodzie. Podejmie ją kiedy zobaczy żonę przy szpitalnym łóżku umierającego Janka (Tomas Kollarik) - i nie będzie w stanie patrzeć na łzy żony. Czy to poczucie winy, że z powodu jego ciemniej przeszłości zdarzyło się tyle złego, czy przekonanie, że Ula nie wie którego z nich kocha: Janka czy Bartka?

W 1474 odcinku "M jak miłość" Lisiecki wyjedzie. Na pożegnanie postawi Uli pewien warunek, który będzie pewna furtką do powrotu - teraz ona będzie musiała podjąć ważną decyzję... Sam jednak zamieszka z strasznej ruderze!

Ula odwiedzi Bartka w warsztacie w Jonkowie w 1474 odcinku "M jak miłość". Dzięki długiej rozmowie Ula poczuje nadzieję, że ich małżeństwo ma jeszcze szanse. Dlatego też złoży mężowi propozycję wyjazdu na stałe do Australii. 

- Co ty wyprawiasz? Przecież się kochamy. Możemy wyjechać do Australii do mojego ojca - będzie wręcz błagać Bartka Ula.

Niestety, znów przekona się, że wszystko na nic - Bartek nie rzuca słów na wiatr i jego decyzja jest ostateczna!

- A Janek? Pojedzie z nami? - zapyta Lisiecki żonę. - Za bardzo cię kocham, Ula. Dlatego to jedyne wyjście, musimy się rozstać, żebyś się przekonała co naprawdę i do kogo czujesz.

Czy małżeństwo Lisieckich ma jeszcze jakieś szanse? A może to Bartek ma rację i Ula powinna zacząć walczyć o Janka, a nie o niego? Zobaczmy w 1474 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze