M jak miłość, odcinek 1470: Janek nowym mężem Uli! Zajmie miejsce Bartka u jej boku

2019-11-18 7:32 Ag
M jak miłość odc. 1466. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1466. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)

W 1470 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zostanie zastępczym mężem Uli (Iga Krefft)? Po ucieczce Bartka (Arkadiusz Smoleński) z Grabiny, Ula nie poradzi sobie sama w siedlisku. I tak większość pracy zrzuci na ciężarną Marzenkę (Olga Szomańska), a mimo to w 1470 odcinku "M jak miłość" będzie narzekać, że zniesie dłużej tej rozłąki. Niespodziewanie Janek zaproponuje ukochanej, że zajmie miejsce Bartka! Co na to Ula?

"M jak miłość" odcinek 1470 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1470 odcinku "M jak miłość" Ula nie da sobie rady bez Bartka. Od wyjazdu jej męża minie już kilka tygodni, więc rozłąka coraz bardziej będzie dawała jej się we znaki. Samotna Ula, bez wsparcia Bartka, silnego, męskiego ramienia, będzie wykorzystywała każdą okazję, by wymknąć się z siedliska i biegać po lesie.

Nieświadoma tego, że w pensjonacie mieszka niebezpieczny bandyta, Grzelak (Jakub Kornacki), były szef Bartka, przed którym Lisiecki uciekł i którego wciąż szuka policja. Przestępca podał się na turystę, który w Grabinie spędza urlop i przedstawił jako Krystian Konecki. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1471: Ula zgwałcona przez Grzelaka? Bandyta zada Bartkowi bolesny cios

Wreszcie Ula nie wytrzyma i w 1470 odcinku "M jak miłość" pójdzie na komisariat w Lipnicy, by dowiedzieć się czy policja wpadła już na trop Grzelaka. - Ja rozumiem, że robicie co możecie, ale potrzebuję Bartka w siedlisku, po prostu go potrzebuję, bo jest moim mężem... - zwróci się do do komendanta Staszka (Sławomir Holland).

Dowódca posterunku spróbuje uspokoić Ulę, ale nie powie jej nic konkretnego. Dopiero Janek w 1470 odcinku "M jak miłość" wyjaśni ukochanej, że śledztwo jest w toku.

- Jest już nakaz zatrzymania. Mamy zeznania świadków, które obciążają Grzelaka na przynajmniej jedno morderstwo...
- To na co jeszcze czekacie? - Ula będzie przerażona, że bandzior ma na koncie także zabójstwo.
- Facet zniknął. Sprawdzają jego kolegów, rodzinę i wszystkie po kolei adresy, pod którymi może się znajdować. Logowania telefonów - wyjaśni Morawski.

A po chwili Janek w 1470 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Uli, że zastąpi jej Bartka.  - Gdybyś potrzebowała jakiejkolwiek pomocy przy siedlisku, ja jestem do twojej dyspozycji... Tym samym policjant spełni obietnicę daną Bartkowi przed jego ucieczką.

Ula się jednak na to nie zgodzi. - Nie, to nie jest dobry pomysł. Coraz bardziej sobie to uświadamiam!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1474: Ostateczne rozstanie Uli i Bartka! Oszukiwany mąż postawi twarde warunki przed rozwodem

Najnowsze