M jak miłość, odcinek 1471: Umierający Janek pomyli Ulę z Sonią. Matka Janka się zemści - ZWIASTUN

2019-11-19 8:22 sz
M jak miłość odcinek 1471. Janek (Tomas Kollarik)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1471. Janek (Tomas Kollarik)

W 1471 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) stanie oko w oko ze śmiercią! Zostanie postrzelony przez Grzelaka (Jakub Kornacki), bandytę, który w 1471 odcinku zaatakuje Ulę (Iga Krefft). Czy Janek zginie? Na szczęście nie umrze, ale trafi do szpitala gdzie pomyli Sonię (Barbara Wypych) z Ulą! Sobańska (Ewa Kasprzyk) wpadnie w szał i zemści się na Uli. Co zrobi matka Janka? Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 1471 odcinku "M jak miłość". Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1471 odcinku "M jak miłość" Janek po raz drugi zostanie postrzelony z powodu Uli. Za pierwszym razem,  z rozpaczy po rozstaniu z ukochaną, sam do siebie wycelował broń. Tym razem kula trafi go przez własną nieostrożność.

Ula w 1471 odcinku zostanie zaatakowana przez Grzelaka, którego prawdziwym celem jest Bartek. Osaczy samotną Lisiecką w lesie i nożem spróbuje pociąć jej twarz! Całe szczęście w odpowiednim momencie w "M jak miłość" zjawi się Janek z pozostałymi policjantami. Bandyta opuści nóż, więc Morawski spuści go z muszki. To będzie błąd... Grzelak strzeli do niego z ukrytego pistoletu.

Już w szpitalu Ula cały czas będzie czuwać przy byłym kochanku. Jego stan się ustabilizuje i po poruszającej rozmowie poprosi wybrankę o szklankę wody. W 1471 odcinku "M jak miłość" dziewczyna wyjdzie, ale już nie wróci, chcąc uniknąć konfrontacji - zobaczy Sonię i Sobańską pędzące do sali. Janek pomyli przyjaciółkę z Lisiecką. Sonia zapłacze, a Weronika wpadnie w szal! Jej syn po raz drugi umiera przez tę samą dziewkę, a on nadal świata poza nią nie widzi. - Chciałabym, żeby ta dziewczyna raz na zawsze zniknęła z życia mojego syna! - krzyknie

Sobańska w 1471 odcinku "M jak miłość" zaplanuje zemstę. Sonia, pomimo żalu, ostrzeże Ulę przed wściekłą Weroniką. 

- Z Jankiem naprawdę jest wszystko w porządku. Tylko jest jeden problem... Jego matka jest na ciebie strasznie wkurzona. Lepiej, żebyście się nie spotkały, bo naprawdę może być ostro. Dobrze ci radzę, wracaj do siedliska - powie Lisieckiej przed szpitalem. To w niczym nie pomoże. Jeszcze tego samego dnia matka Janka w 1471 odcinku zjawi się w domu Uli. Przy Bartku, który wyjdzie z kryjówki, obsobaczy ją od góry do dołu oraz zasugeruje, że ma romans z byłym narzeczonym

- Ma ani męża, prawda? To niech się pani nim zajmie, a mojego Janka proszę zostawić w spokoju. Dosyć się przez panią nacierpiał. A pan - zwróci się do Bartka. - Jeśli nie potrafi pan upilnować żony, to jest pana problem, a nie Janka!

Sobańska osiągnie swój cel. Lisiecki w "M jak miłość" porzuci Ulę!