M jak miłość, odcinek 1469: Marcin wpadnie w zasadzkę Krajewskiego! Tyran wykorzysta go, żeby dobrać się do Aleksandry

2019-11-12 8:47 Ag
M jak miłość odc. 1469. Robert Krajewski (Grzegorz Wons), Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1469. Robert Krajewski (Grzegorz Wons), Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

W co w "M jak miłość" będzie grał Krajewski senior (Grzegorz Wons)? Ojciec Leszka (Sławek Uniatowski) jest milionerem, prezesem firmy deweloperskiej, któremu wpadła w oko Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), matka Marcina (Mikołaj Roznerski)! W 1469 odcinku "M jak miłość" los połączy całą trójkę. Krajewski odkryje, że Marcin jest synem Aleksandry. Zacznie ją podrywać, a później spotka się z Chodakowskim w sprawie pracy. Marcin dostanie posadę w firmie Krajewskiego.

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Do czego w "M jak miłość" posunie się Robert Krajewski, żeby zdobyć Aleksandrę? W 1469 odcinku "M jak miłość" przypadek sprawi, że odkryje co ją łączy z Marcinem. Zobaczy Chodakowską z synem i wnuczką Mają (Laura Jankowska) przed "Bistro za rogiem" i wszystko stanie się jasne.

Korzystając z okazji zaczepi Aleksandrę, by umówić się na randkę. - Nie mówiłem, że to przeznaczenie? Pani gdzieś tu gdzieś w pobliżu mieszka?
- Tak chwilowo, opiekuję się dziećmi syna - odpowie matka Marcina.
- A ja po sąsiedzku otwieram nową firmę. To pewnie się zobaczymy... - wyjaśni Krajewski. - Być może...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Marcin dla Olka skaże Izę na potworne cierpienie - WIDEO

W 1469 odcinku "M jak miłość" ich rozmowę przerwie telefon ze szpitala. Krajewski będzie planował swoją operację serca. Aleksandra od razu się zaniepokoi. -  Przepraszam, że zapytam, ale ten szpital to coś poważnego?

- To standardowy zabieg, ale przy takiej ingerencji zawsze istnieje duże ryzyko. Umówi się pani ze mną?
- Bierze mnie pan na litość?
- Chciałbym zobaczyć się z panią po wyjściu ze szpitala. Nie może pani odmówić - to jest ostatnia prośba skazańca!
- To jest szantaż emocjonalny... Na pewno wszystko będzie dobrze - zapewni eleganckiego nieznajomego i napisze mu swój numer telefonu na kartce. - Bardzo dziękuję, wobec tego do zobaczenia!

Zaraz potem w 1469 odcinku "M jak miłość" Krajewski zobaczy Marcina wśród kandydatów na nowe stanowisko w jego firmie. Chodakowski nie rozpozna w nim mężczyzny sprzed bistro, ale biznesmen od razu zorientuje się, że Marcin jest synem Aleksandry.

Zauważy też, że ma na nazwisko tak samo jak Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), ukochana jego syna Leszka. Uzna, że to nie może być przypadek. W 1469 odcinku "M jak miłość" Marcin dostanie pracę w firmie Krajewskiego. Milioner będzie chciał w ten sposób zbliżyć się do Aleksandry, a poza tym móc w jakiś sposób mieć kontrolę nad tym, co się dzieje u Joasi i Leszka.

Bo Krajewski senior to bezwzględny manipulator, który zawsze pieniądze i własne interesy stawia ponad rodzinne szczęście!

Sprawdź też: M jak miłość , odcinek 1469: Nowe życie Marcina! Będzie zdany na łaskę dręczyciela Krajewskiego

Najnowsze