M jak miłość, odcinek 1464: Werner chory psychicznie? Budzyński zacznie coś podejrzewać

2019-10-21 15:43 jkk
M jak miłość, odcinek 1464: Werner (Jacek Kopczyński), Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: TVP/VOD

W 1464 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami jak Werner (Jacek Kopczyński) zachowuje się jak ostatni wariat! W dodatku wpadnie prosto na Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdę (Anna Mucha) i mocno przerazi wspólnika... Czy to możliwe, że znany i bogaty prawnik będzie ścigał po ulicy obcą kobietę? I jeszcze okaże się, że z bagażnika wyjmie piękny bukiet kwiatów... Dla kogo on będzie? Przekonamy się w 1464 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej również w 1464 odcinku "M jak miłość" będą przerażeni zachowaniem wspólnika. Podczas porannego joggingu w dresach Magda będzie trochę marudzić, bo biegać nie lubi. Ale krótko, bo kiedy zobaczą z Andrzejem Adama, zaniemówią!

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1464 - Piotrek wytnie chorej Kindze niezły numer!

Partner kancelarii Budzyńskiego w 1464 odcinku "M jak miłość" będzie leciał ubrany pod szyję w elegancki krawat i garnitur za... młodą kobietą w dresie. Co tak popędzi Wernera? Oczywiście chuć i marzenia o potomstwie...

Andrzejowi i Magdzie Adam w 1464 odcinku "M jak miłość" wyjaśni, że kobietę zna i wie o niej wszystko co najważniejsze. A jednak nie przekona ich, że sytuacja, w której go przyłapali jest normalna. Budzyński zacznie się tak bardzo niepokoić o stan psychiczny wspólnika, że powie o tym Magdzie...

Zobacz również: "M jak miłość", odcinek 1464 - dziecko Katii i Łukasza będzie chore?

- Czekaj, a co on tu robi? Biega, pod naszym blokiem? - zdziwi się Andrzej.

- A co to za kobieta? - doda Magda i zawoła Adama do nich.

Werner będzie nieco zmieszany, że został przyłapany przez parę na "gorącym uczynku". - Jakaś nowa zdobycz? - zapyta go Magda.

- No co, co ty nie poznałaś? Przecież to wasza sąsiadka. Wyrwałem ją jak od was wracałem, w windzie. Ale porażka...Nie lubi dzieci i ma jakieś kłopoty z nerkami. Nie nadaje się.

- Nie, to nie... - powie jeszcze kulturalnie Magda. Ale Andrzej nie wytrzyma i wypali wprost: - Ty jesteś psycholem!

- No co psycholem. Jak ktoś działa niestandardowo to zaraz psychol? - Werner będzie próbował się bronić. - Jeżeli tak, to zgadzam się, proszę bardzo.

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1467 - Olek nie zgłosi się na policję!

Po tej wymianie zdań Werner podejdzie do bagażnika i wyjmie wielki bukiet kwiatów. Magda zacznie się śmiać, że pewnie je kupił dla biegaczki... Komu Werner wręczy kwiaty i co zrobi Andrzej w kolejnej krępującej sytuacji? Zobaczymy już w 1464 odcinku "M jak miłość".