M jak miłość, odcinek 1461: Julka będzie matką? Marysia dowie się o ciąży jako pierwsza od Wernera

2019-10-11 8:11 Ag
M jak miłość odcinek 1448, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Julka (Joanna Kuberska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1448, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Julka (Joanna Kuberska)

Sensacja w "M jak miłość"! Julka (Joanna Kuberska) nie jest już dziewczyną Pawła (Rafał Mroczek), ale w 1461 odcinku "M jak miłość" jak grom z jasnego nieba spadnie na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) nowina komu wpadła w oko! Matka Pawła nie będzie kryła oburzenia kiedy dowie się, że być może Julka zostanie matką dziecka Adama Wernera (Jacek Kopczyński)! W 1461 odcinku "M jak miłość" prawnik sam pochwali się Rogowskiej, że szuka idealnej kandydatki. I wytypował właśnie Julkę.

"M jak miłość" odcinek 1461 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Julka i Paweł z "M jak miłość" rozstali się, ale była ukochana Zduńskiego nie będzie narzekała na brak męskiego zainteresowania. Do gry wkroczy bowiem Werner, sporo starszy od Julki prawnik, któremu bardziej niż na stałym związku zależy jednak na dziecku.

Oczywiście Julka nie będzie zdawała sobie sprawy z tego, że w 1461 odcinku "M jak miłość" Adam wytypował ją jako kandydatkę na matkę. O swoich planach powie za to Marysi. Bez zbędnych ceregieli zapyta Rogowską czy to prawda, że Julka jest wolna. Matka Pawła nie będzie kryła oburzenia. - Ale pytanie wprost! Zaraz się wkurzę!

Nie przegap: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Dlaczego? Bo w 1461 odcinku "M jak miłość" Werner podczas wspólnej podróży do Katowic wtajemniczy ją w szczegóły swojej szalonej misji, której celem jest posiadanie dziecka. Bez względu na koszty. Ponieważ ma pieniądze, nie chce dłużej być sam, a nie nadaje się na bycie mężem, to wymyślił sobie dziecko i surogatkę!

- Ja po prostu nie potrafię być wiernym, kochającym mężem, dlatego pomyślałem, że będę dobrym ojcem... - wyzna Werner, ale takie argumenty nie trafią do Marysi.
- Ciekawa, ale lekko chora teoria... To wszystko jest takie szalone! Wyprodukować sobie potomka w ten sposób! - oburzy się.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1462: Agnieszka po zabójstwie Artura dobije Olka! Wyjdzie z niej bezwzględna prokurator

W 1461 odcinku "M jak miłość" Adam jednak uparcie będzie trwał przy swoim. - Pani Marysiu, w wielu krajach jest to usankcjonowane prawnie. Są surogatki, które rodzą dzieci ludziom, ja nie zabraniam kontaktu matce z dzieckiem. Zapewniam wysokie alimenty, wykształcenie, opiekę medyczną, wakacje. Chodzi o to, żeby przedłużyć mój...

Rogowska nie będzie chciała tego dłużej słuchać. - Tak, tak ja z wariackimi teoriami nie dyskutuję!
- W tym szaleństwie jest metoda, ja to sobie wszystko przemyślałem!
- Jeżeli chodzi o kobiety jest pan kompletnym szaleńcem!
- Pewna doza szaleństwa charakteryzuje ludzi wybitnych i genialnych - zapewni ją Werner.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Najnowsze