M jak miłość, odcinek 1453: Werner ojcem! Z kim będzie miał dziecko? Zapłaci odpowiedniej kandydatce - WIDEO

2019-09-11 14:29 Ag
M jak miłość odc. 1453. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia, Emilka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1453. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Kinga (Katarzyna Cichopek), Zuzia, Emilka

Sensacja w "M jak miłość"! Adam Werner (Jacek Kopczyński) zostanie ojcem. Z kim samotny prawnik założy rodzinę? Kto urodzi mu dziecko? W 1453 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie w szoku gdy pozna plany Wernera. Bo w jego głowie zrodzi się dziwaczny pomysł, by wybrać odpowiednią kandydatkę na matkę dziecka z kobiet, które są z nim niejako związane. W kręgu zainteresować Wernera znajdą się m.in. Aga (Ina Sobala) i Julka (Joanna Kuberska). Zobaczcie najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Werner z "M jak miłość" będzie miał dziecko?! Brzmi to absurdalnie, bo Adam nie jest typem faceta stałego w uczuciach. Żaden z jego związków nie przetrwał próby czasu. Zakochał się tylko raz, w Annie Gruszyńskiej (Tamara Arciuch), ale tak bardzo bał się ślubu, że nic z tego nie wyszło. Co prawda Anna i Werner wracali jeszcze kilka razy do siebie, ale od dłuższego czasu prawnik jest zupełnie sam. 

Sprawdź też: M jak miłość. Werner wychowa dziecko Katii i Łukasza? - KULISY

Dlatego w 1453 odcinku "M jak miłość" Kinga nie uwierzy własnym uszom gdy usłyszy od sąsiada, że zakłada rodzinę. Werner wpadnie do Zduńskich, by wesprzeć Kingę w opiece nad dziećmi po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek), a przy okazji zachwyci się bliźniaczkami - Emilką i Zuzią. - Jakie urocze maluchy, jakie słodkie! Muszę się przyzwyczajać, niedługo sam będę miał takiego bobasa! - rzuci nagle Adam.

- Adam, jak to? Z kim? - Kinga będzie w szoku.

Samotny prawnik w 1453 odcinku "M jak miłość" szybko wtajemniczy ją w swoje plany. - To jeszcze nie wiadomo, ale szukam kandydatki... Musi być inteligentna, młoda przede wszystkim i zdrowa. No i oczywiście piękna!

- Jak ty to sobie wyobrażasz? Podejdziesz do dziewczyny i zapytasz - "hej, chciałabyś mieć ze mną dziecko?"
- No mniej więcej tak... Słuchaj, ze swojej strony gwarantuję wysokie alimenty, wykształcenie dziecka jak przyjdzie czas i świetny materiał genetyczny!
- Ty to jednak kosmitą jesteś! - podsumuje go Zduńska.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1453: Choroba Basi. Wyrodna matka Ala się od niej odwróci?

Ale Werner nie porzuci swojego projektu "Dziecko"! Do tego stopnia, że w 1453 odcinku "M jak miłość" zacznie badać grunt i przeprowadzać wstępny casting na matkę swojego dziecka. Jako pierwszą wytypuje nianię Nadię Witecką (Aleksandra Chapko). Później zainteresuje się kelnerką Agą, a na końcu także Julką...

"Kulisy serialu M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że poszukiwania Adama będą zakrojone na wielką skalę.

Najnowsze