M jak miłość. Katia w ciąży z Łukaszem, ale to Werner będzie ojcem dziecka? - KULISY

2019-09-11 9:58 jkk
M jak miłość, odcinek 1453 po wakacjach: Katia (Joanna Jarmołowicz), Werner (Jacek Kopczyński),
Autor: Youtube

W serialu "M jak miłość" Wernerowi (Jacek Kopczyński) zadzwoni w głowie nowy pomysł... Czy zechce być ojcem niechcianego przez Łukasza (Jakub Józefowicz), dziecka Katii (Joanna Jarmołowicz)? Decyzję o dziecku Adam podejmie w odcinku 1453 serialu "M jak miłość", a później zobaczymy jak - w celu przedłużenia gatunku - prawnik będzie polował na kobiety młode, proporcjonalne i inteligentne. Będzie im składał... niemoralne propozycje. Zobaczcie najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość".

"Kulisy M jak miłość". Z kim Werner będzie miał dziecko?

W "Kulisach serialu M jak miłość" poznaliśmy szczegóły nowego projektu Adama Wernera. Już w 1453 odcinku "M jak miłość" samotny prawnik postanowi zostać ojcem i mieć dziecko. W tym celu zacznie szukać nie partnerki na życie, ale zdrowej, atrakcyjnej kobiety, która przedłuży jego gatunek! 

Jak zareaguje Łukasz w "M jak miłość" na wieść o ciąży Katii? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>) 

W scenie z jednego z nowych odcinków "M jak miłość", w której przyjaciel Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) uratuje go spod kół samochodu, Werner ujawni, co zaświtało mu w głowie.  - On by pozbawił moje dzieci ojca!- krzyknie uratowany o kierowcy. 

- Ty nie masz dzieci przecież - zauważy Andrzej.  

- Ale mogę mieć, w każdej chwili! - odkrzyknie Werner i od razu złapie za telefon.

Podczas przypadkowego spotkania z Katią, Werner będzie podziwiał jej siłę i muskulaturę. - Czy chodzi pani na siłownię? - zapyta obmacując jej mięśnie! 

Już 1453 odcinku "M jak miłość" Werner wpadnie na pomysł, aby zostać ojcem, ale dopiero później ciąża Katii wyjdzie na jaw i okaże się, że Łukasz nie chce zostać ojcem. Czy Werner uratuje dziecko przed aborcją?! Zastanawiamy się też, czy w zaangażowanemu w projekt "Dziecko" Adamowi wystarczy maluch, który nie będzie biologicznym przedłużeniem jego genów...

Czy Katia zaakceptuje takie rozwiązanie? I co na to Otar (David Gamtsemlidze), który złym okiem będzie patrzył na rozmowy Wernera z jego córką? Przekonamy się już w najbliższych odcinkach "M jak miłość"!

Najnowsze