M jak miłość, odcinek 1441: Furia Marcina. Rzuci się na Olka za seks z Agnieszką

2019-04-01 9:52 sz
M jak miłość odcinek 1322, Marcin (Mikolaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1322, Marcin (Mikolaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

Olek (Maurycy Popiel) i Agnieszka (Magdalena Walach) pójdą ze sobą do łóżka w 1441 odcinku "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) wpadnie w szał, gdy nakryje brata w łóżku z byłą kochanką. Doskonale wie, że to nie jest dobre połączenie, a młodszy Chodakowski nie ma za grosz szacunku do uczuć kobiet. Co wydarzy się w 1441 odcinku "M jak miłość"? Czy Marcin pobije Olka?

"M jak miłość" odcinek 1441 - poniedziałek 30.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał. Na wstępie zaznaczamy: to nie prima aprilis. Agnieszka i Olek w 1441 odcinku naprawdę pójdą ze sobą do łóżka! Jak do tego dojdzie? I co z Agą (Ina Sobala)?

Agnieszka zacznie wydzwaniać do brata Marcina, aby poprosić go o lekarską konsultację w sprawie kontuzjowanej ręki. Po którymś nieodebranym połączeniu Aga sięgnie po telefon chłopaka. Zazdrość weźmie górę i między zakochanymi dojdzie do awantury. Kelnerka w 1441 odcinku "M jak miłość" podejmie ostateczną decyzję i zerwie z Chodakowskim!

- Spadaj, doktorku, z nami koniec. A ja idę na odwyk.

Niewzruszony Olek pojedzie do mieszkania Olszewskiej. Pomoże zdjąć jej koszulkę, a podczas badania między singlami zaiskrzy. Romantyczną chwilę przerwie im pojawienie się Eryka (Rafał Szatan) - tak, tego Eryka, który w okrutny sposób wykorzystał Zosię (Julia Wróblewska) -  z którym Agnieszka wcześniej umówi się na randkę.

Mężczyzna w 1441 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny pokaże się z najgorszej strony, ale dzięki interwencji Olka przyjaciółka pozbędzie się natręta. Według doniesień "Świata Seriali" Olek powróci do flirtu z Agą i wylądują w łóżku!

Uciechy lekarza z panią prokurator zostaną przerwane przez niespodziewane pojawienie się jego brata. Marcin spojrzy na nią, na niego, po czym rzuci się z pięściami Chodakowskiego.

- Natychmiast przestańcie! Nic takiego się nie stało - Olszewska spróbuje powstrzymać przyjaciela. Olek złośliwie potwierdzi:

- Słyszałeś, brat. Ta recenzja była o tobie.

Wydarzenia z 1441 odcinka "M jak miłość" nie zwiastują nic dobrego. Olek to niepoprawny kobieciarz, a Agnieszka ze względu na córkę i własne przeżycia potrzebuje spokoju. Czy Chodakowski złamie jej serce? Marcin na pewno do tego nie dopuści!

Najnowsze