M jak miłość odc. 1384. Otar (David Gamtsemlidze), Igor (Ali Bahrudinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1384. Otar (David Gamtsemlidze), Igor (Ali Bahrudinov)

M jak miłość, odcinek 1384: Igor i ojciec Katii w Polsce! Ostre starcie Pawła z Gruzinami

2018-09-04 9:01

Groza w "M jak miłość". Dwaj Gruzini, Igor (Ali Bahrudinov) i Otar (David Gamtsemlidze), czyli narzeczony i ojciec Katii (Joanna Jarmołowicz) spełnią swoje groźby i przyjadą do Polski. W 1384 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) aż zblednie z przerażenia na widok gangsterów z Gruzji. Szybko zrozumie jak wielki błąd popełnił biorąc ślub z Katią. Żona Pawła zaprosi ich na kolację, od której będzie zależało życie Zduńskich. Ojciec Katii nie popuści zięciowi. Tak jak Igor, który wyciągnie ręce po swoją własność.

"M jak miłość" odcinek 1384 - wtorek, 25.09.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Gruzińska zemsta w "M jak miłość" na Pawle Zduńskim?! Wygląda na to, że Paweł bardzo szybko pożałuje ślubu z Katią, który miał być dla niego ratunkiem od bankructwa, a stanie się śmiertelnym zagrożeniem. Po telefonie od narzeczonego Katia przyzna się jak bardzo niebezpieczna jest jej rodzina. - Igor to syn wspólnika ojca, bandyta...Chciał się ze mną żenić, dlatego uciekłam do Polski. Boję się. Musimy na niego uważać - ostrzeże męża Katia w 1380 odcinku "M jak miłość". - My? Nie żartuj...- zapyta z niedowierzaniem Paweł.

Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawnił, że przyjazd Gruzinów do Polski będzie oznaczał same kłopoty dla jego bohatera.

- Stawka jest wysoka, bo ta kolacja ma uratować głowę Katii. Dotychczas Paweł nie widział zagrożenia - szybki ślub dla obywatelstwa, a dla niego gra o duże pieniądze. Nie było mowy o żadnym narzeczonym, o ojcu, który zaprzysiągł córkę innemu mężczyźnie. Nieoczekiwana wizyta Marii może doprowadzić do katastrofy i wprowadza zamęt - powiedział aktor z "M jak miłość".

W 1384 odcinku "M jak miłość" ojciec Katii już od pierwszego spojrzenia zmrozi Pawła wzrokiem. - Otar to człowiek bardzo honorowy. Córka wyszła za mąż bez pozwolenia. Ojciec będzie bardzo oburzony. To wielka hańba i rozwinie się konflikt - powiedział David Gamtsemlidze.

Dla Igora sprawa będzie jasna - ojciec Katii obiecał mu ją za żonę i słowa musi dotrzymać jak to jest na Kaukazie. Plan Pawła i Katii, by w 1384 odcinku "M jak miłość" udawać przed jej ojcem i Igorem kochające się małżeństwo spali na panewce, gdy z niezapowiedzianą wizytą wpadnie do Zduńskich Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Dopiero teraz Rogowska dowie się o ślubie Pawła i pozna Katię. - Ta dziewczyna to moja żona - powie jej syn na osobności.

Zduński przedstawi Gruzinom swoją mamę. Otar od razu zorientuje się, że coś nie gra, że Marysia coś ukrywa. Sympatyczna, miła i kulturalna teściowa wyda mu się podejrzana.

- Katia wie o tym, że będzie prześladowana, że Igor nie odpuści i ktoś z tego powodu ucierpi. Gruzin będzie szedł do końca, stanowczo, nie patrząc na przeszkodzy - ujawnił Oleg Bakhrutdinov.

Najnowsze