M jak miłość, odcinek 1372: Barbara ostrzega Marysię przed Kamilem Starskim

2018-04-18 19:00

Wkrótce w "M jak miłość" na jaw wyjdzie fakt, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Starski (Radosław Krzyżowski) są spokrewnieni! W 1372 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) poradzi córce, by trzymała Kamila na dystans. Czy ostrzeżenia seniorki poskutkują i Rogowska zerwie kontakt z biznesmenem? Zobacz, co wydarzy się dalej w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1372 - poniedziałek, 14.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

W "M jak miłość" na jaw wyjdzie prawdziwy powód, dla którego Kamil chciał mieć Marysię przy sobie. Nie dość, że jest jej kuzynem, to na dodatek się w niej zakochał! Sytuacja robi się poplątana, a Skalski zapewnia Rogowską, że zrobi wszystko, by nie wchodzić  w konflikt z jej rodziną. Właśnie dlatego postanowi wybudować hotel w innym miejscu, by nie rujnować siedliska.

Tymczasem w 1372 odcinku "M jak miłość" Barbara Mostowiak ostrzeże córkę i poprosi, by trzymała się od Kamila z daleka. Seniorka uzna, że biznesmen nie ma czystych intencji, a więzy krwi o niczym nie świadczą.

Czy Barabra ma rację i Kamil tylko udaje zakochanego, by coś zyskać? Marysia zacznie się poważnie zastanawiać nad porzuceniem pracy u Kamila i przyjędziem posady w prywatnej klinice, w której pracuje Artur (Robert Moskwa).

Patrz: Ślub Izy i Artura w M jak miłość. Marcin nie powstrzyma Artura

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy facet w życiu Kingi. To z nim zdradzi Piotrka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Chłodnik to klasyka kuchni polskiej – szczególnie ten na botwince. Wypróbuj najlepszy przepis!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze