M jak miłość. Nowy chłopak Basi Rogowskiej to potwór zły do szpiku kości! Nawet matka Olga Jaszewska będzie go kryła

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nowy chłopak Basi Rogowskiej to potwór zły do szpiku kości! Nawet matka Olga Jaszewska będzie go kryła

M jak miłość. Nowy chłopak Basi Rogowskiej to potwór zły do szpiku kości! Nawet matka Olga Jaszewska będzie go kryła

2020-12-29 17:37

Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwych dramatów. Wszystko przez małżeństwo Jaszewskich, które sprowadzi się do Grabiny i od razu wprowadzi zamieszanie. Razem z Olgą (Małgorzata Lewińska) i Mariuszem (Tomasz Lulek) pojawi się także ich syn Dawid (Iwo Wiciński), który zdecydowanie nie jest odpowiednim towarzystwem dla Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Pech zechce, że dziewczyna zakocha się w niebezpiecznym nastolatku, a wkrótce może nie być odwrotu od popełnionych czynów. W kulisach "M jak miłość" nawet Olga, czyli serialowa matka Dawida, nie ukrywa, że syn to bandyta i psychopata.

Przerażający sąsiedzi Rogowskich z "M jak miłość"

Niebawem w "M jak miłość" nowi sąsiedzi Rogowskich wywrócą całkiem ich świat. Olga i Mariusz Jaszewscy pojawią się w 1556 odcinku "M jak miłość" i szybko okaże się, że są nieco podejrzani. Sprowadzą się znikąd i będą niekonkretni co do swojej przeszłości. Największe poruszenie zapowiada się jednak w życiu Basi, której nowy sąsiad Dawid widocznie zaimponuje. 

- Dawid na pewno jest dzieckiem, które sprawiało jakieś kłopoty. - Przyznaje Małgorzata Lewińska, która wcieli się w rolę matki chłopaka.

- Co tak naprawdę się stało w poprzednim miejscu zamieszkania, czy było to spowodowane przez Dawida? Poznajemy dziwną relację miedzy mamą a Dawidem, zakłamanie, utrzymywanie jakiejś tajemnicy... - W kulisach "M jak miłość" nie ukrywa Iwo Wiciński, który zagra Dawida. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1555: Intryga Magdy. Zabrała Marcie Andrzeja, a teraz nastawi przeciwko niej dzieci

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Basia Rogowska w niebezpieczeństwie! Artur i Marysia jej nie pomogą

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Basia znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Już na początku znajomości Dawid będzie namawiał ją do dziwnych rozrywek, jak np. szwendanie się po opuszczonych polach. Dziwne również, że nastolatek będzie nosił przy sobie nóż. W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" namówi dziewczynę do kradzieży auta i spowoduje wypadek! Potem zagrozi jej, że ma go kryć przed policją. To wszystko wskazuje na to, że nastolatek nie jest chyba do końca zrównoważony psychicznie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Co dalej w "M jak miłość"?

W kulisach "M jak miłość" sam Robert Moskwa, który odgrywa rolę Artura Rogowskiego, ojca Basi, przyznaje, że dziewczyna naprawdę źle trafi. 

- Zazwyczaj zło czai się za piękną fasadą i piękną twarzą (...). Dawidek coraz częściej obok Basieńki. Niepokoi mnie to! Ale trudno powiedzieć dlaczego, niby wszystko jest ok: taki ułożony, uśmiechnięty i taki sympatyczny, dobrze wychowany... Właśnie! To jest za piękne! I za dobrze wyglądające! Na pewno musi być drugie, a może i trzecie dno... - mówi wprost aktor.

Na pewno w najbliższych odcinkach "M jak miłość" Dawid Jaszewski przywiezie do Grabiny prawdziwe kłopoty. 

Najnowsze