M jak miłość. Nowi sąsiedzi Marysi i Artura w Grabinie. Sprowadzą nieszczęście na Rogowskich?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Nowi sąsiedzi Marysi i Artura w Grabinie. Sprowadzą nieszczęście na Rogowskich?

M jak miłość. Nowi sąsiedzi Marysi i Artura w Grabinie. Sprowadzą nieszczęście na Rogowskich?

2020-09-22 13:52

Do obsady "M jak miłość" dołączą wkrótce nowi bohaterowie, a w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) pojawi się para sąsiadów. Tajemniczy Jaszewscy zamieszkają w Grabinie, w sąsiedztwie domu Mostowiaków dość nieoczekiwanie. Równie szybko sympatyczne małżeństwo zaprzyjaźni się z Rogowskimi. Ale czy ta przyjaźń nie sprowadzi na nich nieszczęścia? Jaszewscy, których zagrają Małgorzata Lewińska i Tomasz Lulek będą początkowo sprawiali wrażenie sympatycznych sąsiadów, jednak ich wątek w "M jak miłość" może rozwinąć się w niebezpiecznym kierunku.

Kim będą sąsiedzi Rogowskich, którzy w "M jak miłość" pojawią się w nowym roku?

U Marysi i Artura w "M jak miłość" ostatnio powiało nudą. Co prawda do kryzysu w małżeństwie Rogowskich jeszcze daleko, ale faktem jest, że od już jakiś czas temu Marysia poczuła, że brakuje jej bliskości i romantyzmu. Randki z mężem należą do rzadkości, bo Artura za bardzo pochłania praca lekarza i szefa przychodni wiejskiej w Lipnicy. Coraz rzadziej pojawia się w domu Mostowiaków, a Marysia spędza wieczory samotnie lub z Barbarą (Teresa Lipowska).

Nie przegap: M jak miłość. Marysia spotka byłego ukochanego, którego nikt nie wiedział! Jacek będzie chciał ją odzyskać

Wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" serce Rogowskiej zabije mocniej kiedy w Grabinie zjawi się jej były chłopak. Jacek (Tomasz Sobczak) okaże się ukochanym Marysi z czasów szkolnych. Ich szalona miłość w liceum wiązała się z dramatycznymi zwrotami akcji. I skończyła wyjazdem Jacka.

Ale nie tylko on zjawi się w życiu Rogowskich w "M jak miłość". Przełomowa chwila dla ich związku nastąpi kiedy w Grabinie zamieszkają nowi sąsiedzi. Przyjaźnie nastawione, zgodne małżeństwo Jaszewskich będzie chciało z miejsca nawiązać bliższe relacje z lekarzem i pielęgniarką z miejscem przychodni. W roli Jaszewskiego w "M jak miłość" wystąpi Tomasz Lulek, czyli Leopold Szulc z "Blondynki", a jako jego żonę zagra Małgorzata Lewińska.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Bartek nie będzie już chciał Uli. Nieźle go wystawi w Australii

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

Pierwszy odcinek "M jak miłość" z jej udziałem Jaszewskich widzowie zobaczą w TVP2 w styczniu 2021 roku. Produkcja serialu na razie nie ujawnia kim będą sąsiedzi Marysi i Artura, dlaczego zamieszkają w Grabinie i czy za ich chęcią nawiązania przyjaźni nie będzie się coś kryło. Być może nowi bohaterowie w "M jak miłość"sprowadzą jakieś nieszczęście na Rogowskich!

Sprawdź też: M jak miłość. Kamil będzie miał dziecko. Oto tajemnicza córka Gryca, której nikt nie widział? - ZWIASTUN

Małgorzata Lewińska

i

Autor: AKPA Małgorzata Lewińska
Tomasz Lulek

i

Autor: AKPA Tomasz Lulek
Najnowsze