M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia spotka wielką miłość! Zostawi Artura dla tajemniczego Jacka?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia spotka wielką miłość! Zostawi Artura dla tajemniczego Jacka?

M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia spotka wielką miłość! Zostawi Artura dla tajemniczego Jacka?

2020-09-08 10:33

"M jak miłość" wraca w nowym sezonie po wakacjach 2020 mocnym uderzeniem! Rewolucyjne zmiany czekają małżeństwo Rogowskich, bo do ich życia w nowych odcinkach "M jak miłość" wkroczy tajemniczy mężczyzna. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) zmierzą się w poważnym kryzysem, kiedy po latach do Grabiny wróci Jacek Kotowski (w tej roli Tomasz Sobczak), pierwszy ukochany Marysi. Dawne uczucia wybuchną z nową siłą. Czy dla niego zostawi Artura?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od wtorku, 8.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia i Artur z "M jak miłość" o krok od rozstania? Już raz zdrada zniszczyła małżeństwo Rogowskich, bo sześć lat temu Artur za plecami żony romansował ze sporo młodszą od niej Teresą (Dominika Łakomska). Nie dość, że skończyło się rozwodem, to jeszcze Marysia niewierność ukochanego przypłaciła silną depresją. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2020 upłynie pod znakiem małżeńskich kryzysów. Niestety poważne kłopoty nie ominą też Rogowskich, którzy po przeprowadzce do rodzinnego domu Mostowiaków w Grabinie przez długi czas byli naprawdę szczęśliwi. Niestety miłosną sielankę w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zburzy dawny ukochany Marysi.

Już jakiś czas temu na planie "M jak miłość" pojawił się nowy bohater, którego gra Tomasz Sobczak. Ponieważ ujęcia z nim pokazywały serialowa Lilka (Monika Mielnicka) i jej matka Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) wydawało się, że to on będzie prawdziwym ojcem Lilki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1526: Tragedia u Rogowskich! Marysia zapłaci, by nie dowiedzieli się kim naprawdę była teściowa Mateusza

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Niewykluczone, że w "M jak miłość" Jacek Kotowski będzie silnie związany z Lilką i jej matką. Ale faktem jest przede wszystkim, że ten tajemniczy mężczyzna okaże się pierwszym ukochanym Marysi. Jak podaje "Świat Seriali" wkrótce w nowym sezonie serce Rogowskiej zabije mocniej na widok Jacka, którego nie widziała od blisko 30-stu lat.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła! ZWIASTUN

Kim będzie Jacek w "M jak miłość"? Na razie niewiele o nim wiadomo, oprócz tego, że przyjedzie do Grabiny na zlot absolwentów lokalnej szkoły. Niemal od razu Marysia i Jacek odnowią dawną przyjaźń, która przerodzi się dość szybko w silniejsze uczucie. Artur, który nie będzie miał zbyt wiele czasu dla żony ze względu na pracę w wiejskiej przychodni, poczuje zazdrość. I zacznie się bać, że Marysia zostawi go dla Jacka!

Tomasz Sobczak

i

Autor: AKPA Tomasz Sobczak

Kim jest Tomasza Sobczak, który w "M jak miłość" zagra Jacka Kotowskiego?

Tomasz Sobczak do obsady "M jak miłość" dołączył w czasie wakacji, a odcinki z jego udziałem widzowie zobaczą w telewizji dopiero późną jesienią. 47-letni aktor dość często pojawi się w różnych produkcjach, a fani seriali znają go na pewno z ról psychologa Jacka w "Singielce", doktora Michała w "Lekarze na start" i "Cygana" w "Blondynce".

Jacek zostanie w "M jak miłość" na dłużej i będzie związany nie tylko z wątkiem Marysi Rogowskiej, ale także Krystyny Banach i Lilki! Wkrótce okaże się kim dla nich będzie dawny ukochany żony Artura.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze