M jak miłość. Nowa Kasia wrogiem Anety. Ostry flirt z Olkiem i spisek z ciążą źle się skończą

i

Autor: TVP/VOD M jak miłość. Nowa Kasia wrogiem Anety. Ostry flirt z Olkiem i spisek z ciążą źle się skończą

M jak miłość. Nowa Kasia wrogiem Anety. Ostry flirt z Olkiem i spisek z ciążą źle się skończą

2020-09-30 14:24

Nowa Kasia (Paulina Lasota) w "M jak miłość" będzie miała mocne wejście do serialu! Natychmiast stanie się osobistym wrogiem Anety (Ilona Janyst). Zauroczona przystojnym - jak sama go nazwie - "cudotwórcą" Olkiem (Maurycy Popiel) stażystka, zacznie z nim ostro flirtować... Aneta też będzie miała swoje "za uszami" - kolejny raz spróbuje oszustwa z ciążą, a Olek będzie spędzał z Kasią coraz więcej czasu... Czy to wszystko skończy się źle i nowa Kasia rozbije młode małżeństwo Chodakowskich w "M jak miłość"? Ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski) i mama Szymka (Staś Szczypiński) nigdy by tak nie postąpiła...

Nowa Kasia w "M jak miłość" rozbije małżeństwo Olka z Anetą? Przyjaźni z tego nie będzie...

W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się nowa Kasia. Imienniczka ukochanej Marcina z miejsca zauroczona zostanie "gwiazdą" umiejętności doktora Chodakowskiego i nie będzie umiała się od niego odkleić. Nie trzeba długo się zastanawiać, aby domyślić się co na to Aneta...

Żona Olka szybko zorientuje się w "M jak miłość", że między nową stażystką Kasią i jej mężem coś jest na rzeczy. Sama jednak będzie miała już w głowie swój kolejny spisek z udawaną ciążą w roli głównej i coś ważnego może przegapić... Czy Kasia wykorzysta nieuwagę doktor Chodakowskiej i uwiedzie jej męża?

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Przypomnijmy - imię Kasia budzi w serialu "M jak miłość" bardzo pozytywne skojarzenia. Kasia, grana przez Agnieszkę Sienkiewicz była wielką miłością Marcina, to ona właśnie urodziła mu Szymka. Przedwczesna śmierć wspaniałej kobiety zasmuciła fanów i bohaterów serialu na długi czas. Czyżby jej następczyni miała również dołączyć do rodziny Chodakowskich, tyle że paskudnym podstępem?

Tak źle nie będzie. Nowa Kasia w "M jak miłość", choć zauroczona Olkiem, zacznie poważnie romansować z Łukaszem (Jakub Józefowicz), któremu również wpadnie w oko. Co więcej, jej ostry konflikt z Anetą obudzi w Łukaszu rycerza obrońcę - on właśnie zacznie ją chronić przed złym okiem pani doktor.

Pewne jest jedno: nowa Kasia w "M jak miłość" nie przejdzie niezauważona nie tylko z powodu swojej urody i wdzięku, ale i silnego charakteru!

Zobacz koniecznie: ​M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Najnowsze