M jak miłość

M jak miłość. Nieznany los rodziców Andrzeja. To dlatego matka Wanda od lat nie utrzymuje kontaktów z Budzyńskim? - ZDJĘCIA

2023-06-25 20:03

Gdzie jest matka Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość"? Dlaczego Wanda Budzyńska (Maria Rybarczyk), która w 2018 roku wyjechała nagle do USA od tamtego czasu nie utrzymuje kontaktów z jedynym synem, nie wie co się dzieje u Andrzeja i Magdy (Anna Mucha), nie miała pojęcia, że kolejne małżeństwo syna omal się nie rozpadło? Czemu Budzyński nigdy nie dowiedział się co się stało z jego ojcem, po którym odziedziczył najgorszą cechę - skłonność do zdrady. To przez swoje romanse ojciec Andrzeja zniszczył małżeństwo Budzyńskich. Sprawdź co wiadomo o Wandzie i czy jest szansa na to, że wróci do "M jak miłość".

Co się stało w "M jak miłość" z matką Andrzeja, Wandą Budzyńską? Czy ojciec Andrzeja żyje?

Życie Andrzeja i Magdy w "M jak miłość" już od pięciu lat toczy się bez udziału matki Budzyńskiego, Wandy. Przez długi czas kobieta była blisko syna, wiedziała o jego problemach w małżeństwie z Martą (Dominika Ostałowska), doskonale znała skłonność Andrzeja do zdrady, przelotnych romansów z kobietami To akurat "zasługa" ojca Andrzeja, który był dokładnie taki sam.

Budzyński senior, który nigdy nie pojawił się w "M jak miłość", nie znamy nawet jego imienia, nie potrafił dochować wierności Wandzie. Zdradzał ją, zniszczył ich małżeństwo i rodzinę, a Wanda nigdy mu nie wybaczyła, gdyż ten nigdy nie walczył o jej przebaczenie. Dopiero Marta zmieniła Andrzeja, a Wanda, która tak jak Wojciechowska kiedyś była sędzią, od razu zaakceptowała nową wybrankę syna. Dzięki synowej Budzyński przestał bawić się uczuciami kobiet.

Do czasu aż w "M jak miłość" Andrzej po pijaku popełnił błąd i zdradził Martę z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), która zaszła z nim w ciążę, ale poroniła. Wanda robiła wszystko, aby małżeństwo synowi się nie rozpadło. To wtedy ujawniła Andrzejowi prawdziwy powód rozstania z jego ojcem - liczne romanse Budzyńskiego seniora i brak skruchy. Wkrótce Andrzej i Marta wrócili do siebie, a Wojciechowska przekonała się, że mężowi zależy na niej i na jej dzieciach. Po latach Marta przypomniała Andrzejowi o tym, ile przysporzył jej cierpienia. Niestety Magdzie zrobił dokładnie to samo. Zupełnie jak swój ojciec, który nie raz ranił Wandę...

Matka Andrzeja w minionym sezonie "M jak miłość" nie dowiedziała się o rozpadzie jego małżeństwa z Magdą, o tym, że miał być ojcem dziecka kochanki Julii (Marta Chodorowska). Wanda nie miała także pojęcia, że Budzyński cudem przeżył wypadek na Ukrainie. Ani razu Andrzej nie skontaktował się z matką. Powód? Grająca tę bohaterkę Maria Rybarczyk w 2018 roku odeszła z "M jak miłość".

W jakich okolicznościach matka Andrzeja zniknęła z jego życia i z "M jak miłość"? Maria Rybarczyk wcielała się w postać Wandy Budzyńskiej przez blisko 10 lat. Debiutowała w tej roli w 700 odcinku "M jak miłość" w 2009 roku, a pożegnała się z serialem w 1372 odcinku. Właśnie wtedy Wanda rozstała się z ukochanym, z którym układała sobie życie w Grabinie. Chodzi o Jerzego Kolędę (Artur Barciś), teścia Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), ojca Ewy (Dominika Kluźniak). Dość nagle Budzyńska zakończyła związek z Kolędą i słuch po niej zaginął. 

Nic nie wskazuje na to, żeby Wanda Budzyński kiedyś wróciła do "M jak miłość". Andrzej od pięciu lat nie ma żadnych wieści o matce, nie wie co się z nią dzieje, gdzie mieszka i jak ułożyła sobie życie. Losy rodziców Budzyńskiego pozostaną więc dalej nieznane.

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze