M jak miłość. Najpiękniejsze śluby przez 20 lat serialu  - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Najpiękniejsze śluby przez 20 lat serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Najpiękniejsze śluby przez 20 lat serialu - ZDJĘCIA

2020-11-08 10:24

Przez 20 lat "M jak miłość" odbyło się wiele ślubów. Wielu bohaterów powiedziało "tak", w przypadku niektórych nie tylko jeden raz. Śluby w "M jak miłość" zawsze łączyło jedno - były wzruszające, a zakochane pary wypowiadając słowa przysięgi były przekonane, że to miłość aż po grób. W długiej historii "M jak miłość" pamiętne były zwłaszcza śluby Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) oraz Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Zobaczcie ZDJĘCIA z pięknych ślubów w "M jak miłość".

20. urodziny "M jak miłość" - najpiękniejsze śluby bohaterów serialu

Pierwszy ślub Kingi i Piotra "Preludium w USC"

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" są tak wyjątkową parą, że dwukrotnie ślubowali sobie miłość. Zaraz po maturze młodziutki Zduński zaproponował poznanej w liceum pannie Filarskiej ślub cywilny. Doszedł on do skutku w 126 odcinku "M jak miłość". Nowożeńcy obiecali sobie wówczas, że uroczystość w USC to dopiero wstęp i przygrywka do związku na całe życie. I, rzecz jasna, słowa dotrzymali.

Drugi ślub Kingi i Piotra "Powtórka w kościele"

Kinga i Piotrek – namaszczeni przez seniorów rodu na ich następców – sakramentalne „tak“ powiedzieli sobie w 725 odcinku "M jak miłość", czyli parę ładnych lat po przysiędze w Urzędzie Stanu Cywilnego. Przypomnijmy, że młodzi Zduńscy wpadli wtedy na niecodzienny pomysł, by - przy okazji chrzcin swojej córeczki Lenki (Marysia Głowacka) - obiecać sobie wieczną i dozgonną miłość przed ołtarzem. Na świadków poprosili Pawła (Rafał Mroczek), brata pana młodego, oraz Madzię (Anna Mucha), przyjaciółkę panny młodej.

Patrz też: M jak miłość. 20 lat serialu. Te wydarzenia wstrząsnęły rodziną Mostowiaków! Niezapomniane chwile i odcinki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) - pierwszy ślub

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) - pierwszy ślub
M jak miłość odc. 725. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) - drugi ślub

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 725. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) - drugi ślub
M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Ślub Marysi i Artura Rogowskiego "Najpiękniejszy prezent ślubny"

W 1410 odcinku "M jak miłość" odbył się powtórny ślub Marysi Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Dla widzów był to wyraźny sygnał, że prawdziwa miłość zniesie i wybaczy... wszystko, nawet małżeńską zdradę. Z okazji drugiego ślubu Rogowska dostała najpiękniejszy prezent od swego wybranka: zapowiedź zamieszkania w Grabinie. – Czyli powrót do domu po latach – ucieszyła się panna młoda. – Przecież ci obiecałem, że zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa – powiedział Rogowski. I do dziś dotrzymuje słowa.

Ślub Marty i Budzyńskiego "Bez happy endu"

W dniu swojego ślubu z Andrzejem (Krystian Wieczorek) w 882 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wypowiedziała znamienne słowa: „Tyle razy przekładaliśmy tę ceremonię, myślałam, że i teraz coś się wydarzy... Tak naprawdę czekam na jakiś kataklizm... Coś za gładko wszystko poszło“! Niestety, prawniczka wykrakała sobie katastrofę, bo jej małżeństwo z Budzyńskim ostatecznie zakończyło się rozwodem. Ale do teraz może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony byłego męża.

Ślub Magdy i Andrzeja Budzyńskiego "Miłość aż po grób"

Budzyński (Krystian Wieczorek) wiódł bujne życie uczuciowe do chwili, gdy stracił głowę dla Magdy (Anna Mucha). Przysięgę małżeńską złożyli sobie w 1483 odcinku "M jak miłość". Od tamtej pory nie odstępują się ani na krok, choć Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) wielokrotnie i z uporem maniaka usiłowali rozbić ich szczęśliwe małżeństwo. Jak dotąd – bez skutku. Magda i Andrzej twierdzą, że są jak skała, a ich miłość będzie trwała aż po grób.

Nie przegap: M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), ksiądz (Maciej Damięcki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), ksiądz (Maciej Damięcki)
M jak miłość odc. 882. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) biorą ślub

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 882. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) biorą ślub
M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

Ślub Joasi i Tomka "Przysięga w strugach deszczu"

Widzowie długo trzymali kciuki za to, by Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) mogła poślubić Tomka (Andrzej Młynarczyk) i oficjalnie została panią Chodakowską. Lista przeszkód na drodze do ich szczęścia zdawała się nie mieć końca. Para wielokrotnie musiała przekładać termin swego ślubu. Aż w końcu – w 1290 odcinku "M jak miłość" – doszedł on do skutku. Niestety, padał wtedy deszcz. Przesądna Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) przepowiedziała wówczas, że oznacza to... łzy i dramaty. Miała rację.

Ślub Izy i Marcina "Dramat na weselu"

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) to bodaj najpiękniejsza i najbardziej lubiana przez widzów para w całej 20-letniej historii serialu (nie licząc oczywiście Barbary i Lucjana). Ich ślub w 1505 odcinku "M jak miłość" był bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, zwłaszcza że zanim do niego doszło, zakochani musieli pokonać mnóstwo przeszkód. Gdy w końcu powiedzieli sobie „tak“, Olek (Maurycy Popiel) został aresztowany podczas ich wesela. Z tego powodu nowożeńcy zrezygnowali z podróży poślubnej.

M jak miłość odc. 1290. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1290. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) biorą ślub w Grabinie, ksiądz (Maciej Damięcki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) biorą ślub w Grabinie, ksiądz (Maciej Damięcki)

W naszej galerii zobaczcie też inne ŚLUBY w "M jak miłość" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze