M jak miłość. Mocne oskarżenia Magdy przeciwko Wernerowi! Zauważy jego dziwne zachowanie - KULISY

2019-09-12 21:35 sz
M jak miłość. Werner (Jacek Kopczyński), Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: Artrama M jak miłość. Werner (Jacek Kopczyński), Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

Werner (Jacek Kopczyński) w "M jak miłość" szuka idealnej kandydatki na matkę jego dziecka. jak zwykle w przypadku Adama sprawy szybko się skomplikują! W "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) i Magda (Anna Mucha), jak i nowe "wybranki" prawnika, zaczną mieć serdecznie dość jego wybryków. W "Kulisach serialu M jak miłość" padły mocne oskarżenia! Sprawdź, co Magda powiedziała o Wernerze.

"M jak miłość" nowe odcinki - poniedziałki i wtorki, o godz. 20.55 w TVP2

Werner w "M jak miłość" jest postacią komiczną, o dobrym sercu, ale w wielu momentach nieporadną życiowo. Nowy wątek, w którym Adam poszukuje nowej wybranki do urodzenia mu dziecka, będzie chwilami zabawny, przykry, jak i nieco przerażający. W "Kulisach serialu M jak miłość" (dostępne do obejrzenia w całości poniżej) widzimy, jak prawnik płoszy kolejne kobiety, zakłada kajecik z ocenami i wręcz prześladuje młode dziewczyny!

TEGO w "M jak miłość" nie możesz przegapić >>> Katia w ciąży z Łukaszem, ale to Werner będzie ojcem dziecka? - KULISY

Serialowa Magda w "Kulisach serialu M jak miłość" rzuciła wobec Wernera bardzo poważne oskarżenia. 

Przeczytaj też >>> Werner ojcem! Z kim będzie miał dziecko? Zapłaci odpowiedniej kandydatce - WIDEO

- Werner jest absolutnie uroczy w tym, co robi. Mam tylko nadzieję, że nie jest tylko natarczywym stalkerem i potrafi zachować umiar - powiedziała Anna Mucha. Jego obsesja w nowych odcinkach "M jak miłość" zacznie rosnąć, spróbuje dobrać się do ciężarnej Katii, a Julka (Joanna Kuberska) i Aga (Ina Sobala) wciąż będą pod jego ostrzałem. Werner w "M jak miłość" nie oszczędzi nawet Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! Czy to już nie jest przesada?

Najnowsze