M jak miłość

M jak miłość. Marcin zabierze Izie dzieci? Kłamstwa Radka i ciężka choroba Mai to już za dużo

W "M jak miłość" rozwód Marcina (Mikołaj Roznerski) z Izą (Adriana Kalska) może zamienić się w wojnę o dzieci! Na razie wszystko zapowiada się grzecznie i polubownie, ale Chodakowska wytnie kilka takich numerów, że jej mąż może tego nie wytrzymać. Po pierwsze, w 1738 odcinku serialu zostawi dzieci pod opieką Radka (Philippe Tłokiński), ale to jeszcze nie wszystko! Iza nie powstrzyma się od amorów z kochankiem, nie zważając, że w domu są dzieci! I oczywiście to wszystko skończy się tragicznie. Czy Marcin w "M jak miłość" odbierze żonie prawo do opieki nad najmłodszymi Chodakowskimi? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin w M jak miłość odbierze Izie dzieci? To logiczne skutki tego, co wyprawia matka

Iza w "M jak miłość" nie sprawdza się jako matka. Niestety, możemy już tak powiedzieć po tym, jak zaczęła zaniedbywać rodzinę, a do kochanka latała z obiadkami. W nowym sezonie serialu będzie jeszcze gorzej, bo Iza powierzy opiekę nad Szymkiem i Mają Radkowi! I jakby tego było mało zacznie się z nim migdalić, nie zważając na to, że dzieci są w domu. Jak zareaguje Marcin, kiedy się o tym dowie?

W 1738 odcinku "M jak miłość" Radek perfidnie oszuka Izę i wmówi jej, że dzieci nie mają pojęcia, kim on dla niej jest. A ona "łyknie" jego historyjkę i zostawi Szymka i Maję pod jego opieką. Jednak sprawa szybko wyjdzie na jaw, kiedy do Marcina zadzwoni Szymek!

- Jest z tobą mama? Bo nie odbiera ode mnie telefonu - Szymek zapyta tatę w 1738 odcinku "M jak miłość" . - Powiedz, żeby kupiła piłkę, bo Radek tak kopnął piłkę, że się cała rozwaliła! Tato, on ma takiego kopa...

Marcin nie będzie chciał słuchać tłumaczeń żony w 1738 odcinku "M jak miłość", bo szybko zorientuje się, że go oszukała w sprawie opieki nad dziećmi. Później szybko wyjdzie na jaw, że Maja ciężko zachorowała po tym jak zobaczyła namiętność w wykonaniu mamy i jej kochanka. 

Wprawdzie w 1738 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin będą wyglądali na zgodnych w sprawie rozwodu i opieki nad dziećmi, ale po tych wszystkich wydarzeń może się to całkowicie zmienić. Czy Chodakowski odbierze żonie raz na zawsze możliwość wychowywania Szymka i Mai?

Nie przegap: M jak miłość. Iza zdeptała swoje szczęście z Marcinem, teraz za to zapłaci. Nie ma żadnych szans z Radkiem 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze