M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-11 10:26

Na planie "M jak miłość" Marcin Mroczek gra nowe sceny w strugach deszczu! Gwiazdor nie poddaje się i nagrywa WIDEO z nowego miejsca, którego przeniosą się z Kingą (Katarzyna Cichopek). Ale przy tej okazji błaga fanów o pomoc! Marcin Mroczek zmaga się z zajęciem, które ma odciągnąć jego uwagę od warunków pogodowych, ale w końcówce poddaje się i dlatego liczy na wsparcie. Gdzie Piotrek z "M jak miłość" nagrywa sceny do nowych odcinków? To miejsce wygląda jak jakaś graciarnia. Co tam mają robić Zduńscy?

"M jak miłość" na planie. Marcin Mroczek błaga fanów o pomoc! Co to za miejsce, w którym nagrywa?

Piotrek z "M jak miłość" chętnie dzieli się z fanami materiałem z planem serialu. Tym razem Mroczek pokazał WIDEO, na którym nagrywa w strugach deszczu i w dodatku jest to dziwne miejsce. Stara graciarnia, w niej rower z dawnych lat i motory, na których od dawna nikt nie jeździł. Czy tam właśnie przeniosą się Piotrek z Kingą po wakacjach 2022?

Grający w "M jak miłość" Piotrka Mroczek próbuje zabić czas na planie innym zajęciem. To nie pierwszy raz kiedy mierzy się z tym wyzwaniem, ale zawsze zatrzymuje się w tym samym miejscu. Czy fani pomogą gwiazdorowi dokończyć?

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Karnowski wkupi się w łaski Anety i Kasi! Zostanie nowym ordynatorem kliniki Argasińskiego?

- Dziś taka typowo "wakacyjna" pogoda... Leje od samego rana! - mówi Mroczek i doradza fanom, aby na wakacje zabrali sztormiak i długie spodnie. - A my od rana w pracy i czekamy aż troszkę się przejaśni... A ja wróciłem do układania swojej kostki Rubika. Do tego momentu idzie mi nieźle, problem mam właśnie z ostatnią ścianą. Może macie jakiś łatwy algorytm? Jeżeli tak to podeślijcie i pomóżcie! - poprosił fanów Piotrek z "M jak miłość". 

To, w jakim miejscu znajdzie się Zduński w nowym sezonie "M jak miłość" jest jedną z pilnie strzeżonych tajemnic serialu. Stary dom, w którym dużo miejsca znajdują ciekawe pojazdy, na których chyba od dawna nikt nie jeździł, to na pewno dom "z duszą". Co będą tam robili Zduńscy? Dowiemy się zaraz po wakacjach 2022.  A może wcześniej gwiazda "M jak miłość" powie coś więcej?

Nie przegap: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek
Najnowsze