M jak miłość

M jak miłość. Marcin i Iza nadal się kochają?! Żadnego rozwodu nie będzie a Radek pójdzie precz

Jaka jest prawda w "M jak miłość"? Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal się kochają i kiedy w końcu do nich obojga to dotrze, żadnego rozwodu nie będzie? Na razie wygląda to tak, że Chodakowska jest przekonana, iż kocha nad życie Radka (Philippe Tłokiński). Marcin z wielkim bólem to znosi, ale widać, że jego uczucia do niewiernej żony nie wygasły. Kochanek Izy za to zaczyna panoszyć się w jej życiu i zapragnął nawet zostać "tatusiem" dla dzieci Marcina. A Iza momentami patrzy na męża z taką czułością i tęsknotą... Czy ten koszmar wszystko minie w "M jak miłość" jak zły sen Chodakowscy rzucą się sobie w ramiona? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Miłość Izy i Marcina nigdy nie zgaśnie, a Radek pójdzie w odstawkę?

W "M jak miłość" Iza i Marcin na razie brną dalsze działania rozwodowe. Iza mieszka sama, ale coraz częstszym gościem jest u niej Radek, który wykorzystuje swoją przewagę na wszystkie możliwe sposoby. Kochanek okłamał żonę Marcina w sprawie dzieci i przejął nad nimi opiekę. Co gorsze ona sama wpadnie na pomysł, aby poprosić Marcina o to, żeby pomógł jej zrobić z Radka tatusia!

Jednak nie wszyscy fani "M jak miłość" wierzą w to, że tak właśnie skończy się wielka, piękna miłość Izy i Marcina. Tej parze kibicowali wszyscy i choć wielu próbowało zniszczyć ten związek, zawsze wychodzili z tego na prostą. Czy jest szansa, że tak się stanie i tym razem?

Kiedy zapytaliśmy widzów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u o to, jak Marcin poradzi sobie po rozstaniu Izy, większość mocno pożałowała detektywa. Aż żal patrzeć, jak on strasznie cierpi!

- Szkoda mi Marcina ❤️

- Szkoda Marcina również straty Izy.

- Na pewno będzie mu ciężko ale myślę że da sobie radę

- Szkoda mi Marcina. Da radę Marcin

- Nie mogę patrzeć na cierpienie Marcina, tak mi go żal,ale wiem że da radę i wreszcie ułoży sobie życie w którym będzie szczęśliwy z dziećmi które też cierpią. Iza jeszcze przekona się co straciła i dla kogo, beznadziejnego cwaniaczka.

- Szkoda mi Marcina i dzieci ❤️ ale myślę że niedługo otrząśnie się i znajdzie kobietę z którą będzie szczęśliwy i razem będą wychowywać dzieci

- Szkoda Marcina a Iza to moim zdaniem ta aktorka sama nie wie czego chce .mogłaby kierować się uczuciami dzieci

- Bardzo mi szkoda Marcina tak ja kochał ale jest silny i da radę

- Współczuję Marcinowi 😒

Ale wśród tych głosów znalazły się takie, z których wynika, że to wszystko w "M jak miłość" jeszcze dobrze się skończy!

- Szkoda ich

- Iza i Marcin beda razem

- Skąd ta pewność?

- Bo oni sie kochaja.Iza pozaluje tego ci zrobila ale przejrzy tez na oczy 

- Raczej zejdą się i nie dojdzie do rozwodu. 😊

- Naprawdę biedny ten Marcin😪Ten przystojniak nie zasłużył sobie na to i mam nadzieję że ułoży sobie życie na nowo a znajac życie Iza przekona się na co stac Radka i zechce wrocic do Marcina!

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Daj znać, czy Iza i Marcin w "M jak miłość" jeszcze się zejdą w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1739: Zdrada Patrycji i afera u Mostowiaków jakiej świat nie widział! Mąż Kisielowej przyłapie ją z kochankiem - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1738 ZWIASTUN. Marcin i Iza ustalą warunki rozwodu! Policja zgarnie Anetę?
Sonda
Czy Iza i Marcin w "M jak miłość" nadal się kochają i będą razem?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze