M jak miłość

M jak miłość. Majątek Doroty Kaweckiej wzbudza ogromne emocje! Nigdy nie pracuje, a dorobiła się własnego helikoptera, domu w Maroku i willi w Portugalii

2024-07-11 8:41

To jedna z największych tajemnic "M jak miłość". Na czym Dorota Kawecka (Iwona Rejzner), milionerka z Grabiny, ukochana Bartka Lisieckiego (Arkadiusz Smoleński), zbiła ogromny majątek? Kiedy rok temu bogaczka pojawiła się w sadze o Mostowiakach od razu stało się jasne, że to bizneswoman, która wie jak zarabiać pieniądze! Ale w "M jak miłość" nigdy nie pokazano gdzie Dorota pracuje, jak prowadzi swoją firmę. Iwona Rejzner pochwaliła się jednak, że jej bohaterka ma własny helikopter, dom w Maroku i willę w Portugalii. Tylko że wcale nie widać tej części majątku Doroty w "M jak miłość".

Milionerka Dorota Kawecka  z"M jak miłość" wywołała sensację w Grabinie

Iwona Rejzner zadebiutowała w roli Doroty Kaweckiej w "M jak miłość" w 1751 odcinku, który został wyemitowany w październiku 2023 r. Ale do obsady serialu 43-letnia aktorka dołączyła latem zeszłego roku. Początkowo nie tylko Rejzner, ale nawet produkcja "M jak miłość" nie byli pewni jak widzowie przyjmą nową bohaterkę, która miała mocne wejście do życia Bartka Lisieckiego i społeczności Grabiny. Mieszkańcy rodzinnej wsi Mostowiaków zaczęli plotkować na temat Doroty, bogactwa, którego wcale nie ukrywała przed sąsiadami, jej rezydencji w Grabinie, która od początku wzbudzała zachwyt.

Od pojawienia się Doroty Kaweckiej w "M jak miłość" stało się jasne, że z jej powodu Bartek może się wpakować w poważne kłopoty. Jako ogrodnik z firmy Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), dostał od przyjaciela zlecenie, by osobiście doglądać ogrodu milionerki. Tyle tylko, że relacja Bartka z klientką szybko wkroczyła w inną fazę. Dorota złożyła Lisieckiemu szokującą propozycję, by w zamian za duże pieniądze został jej partnerem do towarzystwa, którym mogłaby się chwalić przed bajecznie bogatymi znajomymi. Chciała też utrzeć nosa swojemu trzeciemu byłemu mężowi, Tomaszowi (Ziemowit Wasielewski). Nieświadoma tego, jak wysoką cenę nie tylko ona, ale i Bartek za to zapłacą. Mąż Doroty zaczął ją prześladować, zagrażać Bartkowi. Przez niego Lisiecki został aresztowany! Ale między milionerką i Lisieckim narodziła się też prawdziwa miłość.

Iwona Rejzner odsłoniła kulisy majątku Doroty Kaweckiej z "M jak miłość". Na czym tyle zarabia?

Miłosny wątek Doroty i Bartka w "M jak miłość" od początku rozgrywał się w tle majątku Kaweckiej, która do teraz wzbudza ogromne emocje. Bo tak naprawdę nie wiadomo na czym Dorota zarabia pieniądze, jaką firmę prowadzi. Sceny z udziałem ukochanej Bartka nigdy nie rozgrywały się w jej biurze. Zawsze pracuje ze swojej rezydencji w Grabinie, więc tajemnicą pozostaje to, co robi Kawecka, jak dorobiła się majątku.

Rąbka tajemnicy uchylił Iwona Rejzner w programie "Pytanie na śniadanie", tuż po tym jak dołączyła do obsady "M jak miłość".

- Dorota miała niestandardowe wejście w serial. Nie pokazała się z tej najlepszej, najłagodniejszej strony. Jest kobietą stanowczą, pewną siebie, która wie, czego chce. Ma w końcu te miliony na koncie, swój własny helikopter, dom w Maroku i willę w Portugalii. Jest kobietą, która lubi podróżować. Poznaje Bartka, gdy ten przychodzi do pracy godzinę spóźniony. To Dorocie się nie podoba - opowiedziała 43-letnia aktorka, która od roku gra Dorotę Kawecką i stała się jedną z bardziej lubianych bohaterek.

M jak miłość po wakacjach ZWIASTUN. Dorota umrze na raka? Zaginięcie Marcina i rozpacz Kamy po straci ukochanego
Listen on Spreaker.
Najnowsze