M jak miłość

M jak miłość. Magda i Andrzej będą razem! Oto dowód, że Julia się od nich nie odczepi - ZDJĘCIA

Dobre i złe wieści z "M jak miłość". Grający Andrzeja Krystian Wieczorek opublikował ZDJĘCIE, na którym widać, że nagrywa nowe sceny na planie, a to oznacza, że znajdzie się w Ukrainie cały i zdrowy! Co więcej, znów będzie podróżował razem Magdą (Anna Mucha) do kancelarii, więc prawdopodobnie Budzyńska będzie tam znów co najmniej częstym gościem. Ale niestety na pierwszym planie widać Julię (Marta Chodakowska), która szczerzy się złowieszczo w tej samej windzie, a to oznacza, że Budzyńscy jeszcze długo od Malickiej się nie odczepią. Sprawdź szczegóły i zobacz koniecznie GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ z planu "M jak miłość"!

Oto dowód, że Magda i Andrzej znów będą razem! Niestety Malicka nie da im spokoju - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ 

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda po raz usłyszy Andrzeja przed wypadkiem. Później autobus z Budzyńskim będzie miał straszny wypadek, a on znajdzie wśród zaginionych ofiar. Kiedy Magda się o tym dowie, odwoła rozwód i powie, że wybaczy mu zdradę, byleby przeżył i do niej wrócił. Teraz wyciekło ZDJĘCIE, na którym widać, że dokładnie tak będzie - państwo Budzyńscy znów razem podróżują do kancelarii!

Niestety, Julia w "M jak miłość" nie da im spokoju i nadal będzie zatruwać im życie. Wspólna winda do obu kancelarii to miejsce, w którym będą się często spotykać. Co jeszcze wymyśli Malicka razem z podstępną Sylwią (Hanna Turnau)?

Na razie możemy cieszyć się z faktu, że Andrzej w "M jak miłość" na pewno zdrów i cały wróci do Magdy i znów będą razem. Budzyńscy jako jedność powinni sobie poradzić z każdym spiskiem Julii i jej przyjaciółki. A może ona ma jeszcze jakiegoś "asa w rękawie" Przekonamy się śledząc wątek w TVP2.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: Magda zaleje się łzami jak dostanie tragiczne wieści z Ukrainy. Nie będzie wiedziała czy Andrzej żyje!

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze