M jak miłość. Łukasz skatowany przez Argasińskiego! Będzie chciał zabić kochanka Patrycji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Łukasz skatowany przez Argasińskiego! Będzie chciał zabić kochanka Patrycji

M jak miłość. Łukasz skatowany przez Argasińskiego! Będzie chciał zabić kochanka Patrycji

W nowym sezonie "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) rozpocznie krwawą zemstę na kochanku swojej żony. Nad Patrycją (Alżbeta Lenska) będzie się znęcał psychicznie, ale życie Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie zagrożone! Zdradzony ordynator skorzysta z "pomocy" kumpla przestępcy Hermana (Piotr Łukawski) i szybko ustali, kto przyprawił mu rogi. Niewykluczone, że dziecko Patrycji i Łukasza nigdy nie pozna ojca - bandyci skatują syna Marty (Dominik Ostałowska) do nieprzytomności! Sprawdź co już wiemy o koszmarnej zemście Argasińskiego w nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość". Łukasz zapłaci życiem za swoją miłość do Patrycji?! Argasiński mu nie daruje

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Argasiński w "M jak miłość" ustali, kto jest ojcem dziecka jego żony i naśle na niego płatnych zabójców!. Ordynator rogacz nie daruje ogromnej zniewagi i będzie się mścił, aż poleje się krew. I to dosłownie - bandyci Hermana skatują Wojciechowskiego do krwi i nieprzytomnego porzucą na ulicy!

W nowym sezonie "M jak miłość" Patrycja za wszelką cenę będzie chciała donosić ciążę, ale jej mąż nie będzie jej tego ułatwiał. Potwornie zestresowana Argasińska będzie żyła w wielkim strachu o życie dziecka i jego taty. Ale ordynator nie będzie miał dla nikogo litości!  

Zobacz też: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!
M jak miłość: Karol Strasburger (Argasiński), Alżbeta Lenska (Patrycja)

i

Autor: Instagram

Na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość", które najczęściej publikuje na swoim profilu na Instagramie Alżbeta Lenska widzimy, jak jej postać przeŻywa straszne katusze. Zapłakana, z dużym brzuchem, zamknięta w domu, w końcu trafi z zagrożoną ciążą do szpitala. Ale do końca nie wyda mężowi, kto był jej kochankiem. 

Dla ordynatora ustalenie tego okaże się niezwykle proste w "M jak miłość:". Herman i jego zbóje znajdą chłopaka, w środku nocy napadną, zaciągną do auta, wywiozą i skatują do nieprzytomności. Czy Łukasz przeżyje to starcie, czy zapłaci najwyższą cenę za życie drugiego dziecka?  

Czytaj także: BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

Najnowsze