M jak miłość. Lilka zapomni, że nazywa się Mostowiak? Straszna pomyłka gwiazdy - ZDJĘCIA

2020-07-06 7:42 jkk
M jak miłość: Monika Mielnicka (Lilka)
Autor: Instagram

Monika Mielnicka, czyli Lilka w "M jak miłość" na swoim Instastory opublikowała materiał, na którym zapomina, że jej serialowa bohaterka nazywa się Mostowiak! Mielnicka przedstawiła się jako Lilka Banach... Czyżby to była zapowiedź tego, że podobne pomyłki będą zdarzać się Lilce po wyjeździe z Grabiny w "M jak miłość"? A może to po prostu fatalny błąd młodziutkiej gwiazdy? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

M jak miłość. Mielnicka przedstawia Lilkę jako Banach! Czy tak będzie z panią Mostowiak?

Po wakacjach 2020 Lilka zupełnie się zmieni w "M jak miłość". Z przerażonej traumą po gwałcie i zastraszonej przez ojca dziewczynki zamieni się w pewna siebie, stylową i piękną kobietę. Ucieknie też z Grabiny, aby realizować swoje marzenia jak najdalej od domu. Czy zapomni też jak się nazywa?

Na to mogłoby wyglądać z materiału opublikowanego na Instastory Moniki Mielnickiej, z sukcesem wcielająca się w postać młodej pani Mostowiak w "M jak miłość. -  Hej, z tej strony Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka Banach - przedstawiła się gwiazda serialu.  

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące ZDJĘCIA z planu!

M jak miłość: Monika Mielnicka (Lilka)
Autor: Instagram
Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Za moment grająca Lilkę Mielnicka poprawiła się mówiąc: - Przepraszam, już Mostowiak z serialu "M jak miłość" - i pokazała obrączkę z pięknym pierścionkiem zaręczynowym, który Lilka dostała od Mateusza. Czy podobne pomyłki zdarzać się będą Lilce w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Mamy nadzieję, że nie bo nowe życie państwa Mostowiaków maluje się w pięknych kolorach po wakacjach 2020. Lilka po maturze zamierza zostać psychologiem, a do Warszawy dojedzie do niej zupełnie odmieniony Mateusz. Co czeka piękną damę i silnego mężczyznę u jej boku w Warszawie przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020. 

Monika Mielnicka pomyliła nazwisko na swoim Instastory przy okazji pięknej akcji składania życzeń urodzinowych chorej na raka dziewczynie. Mamy nadzieję, że to był tylko stres młodej gwiazdy "M jak miłość"! 

M jak miłość: Monika Mielnicka (Lilka)
Autor: Instagram
Najnowsze