M jak miłość. Lenka zapowiada wielkie zmiany u Zduńskich! Córka KIngi i Piotrka nie będzie już taka sama – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Lenka zapowiada wielkie zmiany u Zduńskich! Córka KIngi i Piotrka nie będzie już taka sama – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Lenka zapowiada wielkie zmiany u Zduńskich! Córka KIngi i Piotrka nie będzie już taka sama – ZDJĘCIA

Nowa Lenka z "M jak miłość" zaprosiła fanów do oglądania kolejnej odsłony serialu po wakacjach. Przy tej okazji najstarsza córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka Zduńskich (Marcin Mroczek) zdradziła, co się będzie u nich działo w nowym sezonie! Okazuje się, że Lenka dostanie znacznie więcej do zagrania w "M jak miłość" i nie będzie już tylko towarzyszką rodziny przy świątecznym stole. Co się wydarzy u Zduńskich w nowych odcinkach po wakacjach? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie jak wygląda teraz Lenka w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Lenka w "M jak miłość" zmieni się nie do poznania! Co się wydarzy u Zduńskich w nowym sezonie? 

Nowa Lenka z "M jak miłość" zaprosiła widzów na swoim profilu na Instagramie do oglądania nowego sezonu serialu. Olga Cybińska, która dołączyła do obsady wiosną, przejmując rolę po Marysi Głowackiej na ekranie wróciła do domu z sanatorium. Nieobecność najstarszej córki Kingi i Piotrka Zduńskich budziła wielkie emocje wśród fanów, którzy nie mogli wybaczyć produkcji tak długą rozłąkę dziecka z rodziną. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Lenka w nowym sezonie będzie obecna bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej! Zobacz TO w GALERII ZDJĘC!

Lenka firmuje nowy sezon "M jak miłość"!

- Dzień dobry chciałam serdecznie zaprosić do oglądania, ponieważ od dzisiaj od godziny 20'55 leci pierwszy odcinek sezonu "M jak miłość"! - zapowiedziała serialowa Lenka. Ale na zaproszeniu młodziutka aktorka nie skończyła i wyjawiła co się będzie działo u Zduńskich w nowym sezonie! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1667: Straszny wypadek spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwil. Stracił brata Andrzejka przez pijaka, a teraz jeszcze to - ZDJĘCIA, ZWIATSUN

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?

- Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich do oglądania, ponieważ myślę, że jest to dość przełomowy sezon dla mojej postaci jest naprawdę ciekawy! Zapraszam wszystkich przed telewizory i miłego oglądania - zakończyła Cybińska z pięknym uśmiechem. 

Lenka ostro zamiesza u Zduńskich

To, że wątek Lenki w nowym sezonie "M jak miłość" będzie mocno rozbudowany podawaliśmy jako pierwsi. Wiadomo, że Lenka musiała mnóstwo wycierpieć na planie latem, podczas produkcji nowych odcinków. P:ewne jest, że dorastająca Lenka na pewno w nowych odcinkach będzie miała chłopaka pisaliśmy TUTAJ - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! A, że u Kingi i Piotrka nigdy nie jest nudno i zawsze coś się dzieje w ich licznej rodzinie, wiemy nie od dzisiaj. Jak Lenka poradzi sobie z życiowymi wyzwaniami w nowym sezonie przekonamy się śledząc jej wątek w poniedziałki i wtorki o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1672: Marta podle potraktuje Patrycję! Zmarnowała Łukaszowi życie i nigdy nie uzna jej za synową

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany