M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

M jak miłość

M jak miłość. Krystian Wieczorek w mocnych słowach staje w obronie żony! Maria może być dumna – ZDJĘCIA

Andrzej z "M jak miłość" ostro wystąpił w obronie żony! Na profilu Krystiana Wieczorka na Instagramie pojawił się post, w którym aktor "nie owija w bawełnę". Poszło o to, jak media traktują żonę gwiazdora "M jak miłość" Marię! Miłość gwiazd zresztą zaczęła się właśnie na planie sagi rodu Mostowiaków - tu państwo Wieczorek poznali się i zakochali. Magda (Anna Mucha) byłaby dumna z Andrzeja, gdyby to w jej obronie tak przemówił! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej z M jak miłość staje w obronie żony! Magda byłaby dumna  

Krystian Wieczorek gra w M jak miłość" mecenasa Budzyńskiego, obecnie poważnie skłóconego z żoną Magdą. Niestety, podczas wyjazdu na konferencję we Wrocławiu Andrzej wypił zdecydowanie i wylądował w łóżku koleżanki Julii. Efektem tej noc jest ciąża i wielka tragedia zdradzonej Magdy. Tymczasem w prawdziwym życiu Wieczorek pokazuje wszystkim, jak powinien zachowywać się mężczyzna!

Pudelku,Pomponiku,Plotku,Dzienniku,Super Expresie...zdając sobie sprawę z karkołomności mojego apelu chciałbym jednak zwrócić uwagę na niską kreatywność w opisywaniu mojej o 17 lat młodszej żony,Marii Wieczorek - zaczyna swój apel Andrzej z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. - (...) Powielanie tego samego przymiotnika z liczebnikiem czyni moją Żonę przedmiotem przypisanym i funkcjonującym jedynie w kontekście męża,trochę tam znanego aktora.Odwołuję się do Waszej inteligencji i empatii.Czy Wy Autorzy,chcielibyście być sprowadzani jedynie do liczebnika? Żeby była jasność mamy z żoną jednocześnie dystans do wielu spektakularnych doniesień na nasz temat i naszego ubioru?Ale z drugiej strony funkcjonujemy oboje w przestrzeni publiczno artystycznej gdzie tzw.wizerunek jest i policzalny i ma po prostu w naszym zawodzie znaczenie(to raczej oczywiste) - cały post Krystiana Wieczorka zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Fani gwiazd "M jak miłość" zareagowali natychmiast oczywistym zachwytem. - ? brawo! Takich osób w świecie publiczno-artystycznym nam potrzeba!

???❤️

- Brawo Panie Krystianie?

- Ja nie wiem, co się u licha dzieje ?

Maria Wieczorek może być dumna z tego jak mąż dzielnie broni jej wizerunku w mediach. Ech, gdyby tak Andrzej Budzyński w "M jak miłość" umiał zadbać, żeby jego żona nie czuła się upokorzona...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Anita uratuje Andrzeja! Powierzy mu tajemnicę z przeszłości i otrzeźwi go raz na zawsze - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po stracie dziecka znów zakpi ze wszystkich. Będą umierać z Sylwią ze śmiechu
Najnowsze