M jak miłość. Koniec Łukasza! Zakocha się w żonie ordynatora Argasińskiego i poniesie za to karę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec Łukasza! Zakocha się w żonie ordynatora Argasińskiego i poniesie za to karę - WIDEO

M jak miłość. Koniec Łukasza! Zakocha się w żonie ordynatora Argasińskiego i poniesie za to karę - WIDEO

2021-01-12 21:32

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" ledwo pozbył się kłopotów z Katią (Joanna Jarmołowicz), a los szykuje mu poważne problemy. Wszystko za sprawą intrygującej Patrycji (Alżbeta Lenska), żony ordynatora szpitala, w którym pracuje Wojciechowski. Niespełna 30-letni Łukasz zakocha się w sporo starszej kobiecie bez pamięci i zaczną burzliwy, gorący romans. Nie powstrzymają się nawet od seksu w szpitalu tuż pod nosem Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger). Wkrótce Łukasz z "M jak miłość" zapłaci za swoje wybryki najwyższą karę. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Gorący romans w "M jak miłość"

Łukasz wydaje się być rozsądnym facetem, ale wkrótce wszystko się zmieni poprzez poznanie Patrycji, żony ordynatora szpitala, w którym pracuje on, Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel). Niestety szef okaże się prawdziwym tyranem, szowinistą i pokaże kto rządzi całym szpitalem. Chociaż kariera Łukasza jako fizjoterapeuty dopiero się zaczyna, może się równie szybko zakończyć, bo już niedługo w "M jak miłość" zacznie urządzać sobie schadzki z Patrycją i nie odpuszczą nawet igraszek w szpitalnych magazynku... 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Argasiński zniczy Patrycję i Łukasza?

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Łukasz nie będzie zdawał sobie sprawy na co się skazuje romansem z Argasińską.

"Ordynator Argasiński jest szefem, który prowadza niesłychanie niesympatyczną atmosferę w pracy. Jest mizoginem, szowinistą" - przyznaje Ilona Janyst grająca Anetę w kulisach "M jak miłość".

"Patrycja Argasińska jest niespełnioną kobietą, bardzo kochała swojego męża jak brała z nim ślub, ale musiała przestać pracować, bo to nie wypada eleganckim żonom. Jest trochę despotyczny i dlatego ona zaczęła się przy nim zamykać i niczego już nie oczekiwać" - podsumowuje trudną sytuację Patrycji Alżbeta Lenska. 

Przeczytaj: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

Łukasz poniesie najwyższą karę za romans z żoną ordynatora

Łukasz w "M jak miłość" kompletnie zapomni o swojej dziewczynie Kasi (Paulina Lasota) i całą uwagę skupi na dojrzałej Argasińskiej. Ta nie będzie za to świadoma, że romansuje z synem swojej przyjaciółki Marty (Dominika Ostałowska). 

"Łukasz idzie za głosem serca, jest to takie czyste uczucie, jakieś takie ciężko wytłumaczalne. Po prostu, pojawiło się jakieś zauroczenie, które wymyka się spod kontroli. Łukasz zawsze zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jednak nie bierze tych konsekwencji do siebie i zawsze wydaje mu się, że zawsze z tego wybrnie. Łukasz i Patrycja próbują zachować swoją relację w sekrecie, jednak początkiem domina jest przyłapanie przez Anetę" - zdradza Jakub Józefowicz, czyli serialowy Łukasz.

"No jest problem, on ma przechlapane ten młody, wypadałoby go usunąć z pracy" - mówi złowieszczo Karol Strasburger w kulisach "M jak miłość".

Jedno jest pewne, wkrótce życie Łukasza diametralnie się zmieni. Oprócz zniszczonej reputacji i kariery, może jeszcze stracić w oczach Marty. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze