M jak miłość

M jak miłość. Kinga i Piotrek znów przejmą siedlisko Magdy w 1736 odcinku! Nie będzie już Budzyńskich w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

W 1736 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) po raz kolejny przejmą siedlisko Magdy (Anna Mucha)! Co się stanie z Budzyńskimi w nowym sezonie "M jak miłość"? Zdradzamy, że Kinga i Piotrek zostaną w siedlisku na dłużej i przeżyją tam niezwykle romantyczne, ale i tragiczne chwile. Co to oznacza dla Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) - sprawdź, co już wiemy! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowego sezonu "M jak miłość".

M jak miłość. Kinga i Piotrek przejmą siedlisko w nowym sezonie! Co się stanie z Magdą i Andrzejem?

Kinga i Piotrek w 1736 odcinku "M jak miłość" znów rozgoszczą się w siedlisku Magdy, jak u siebie. Jeszcze do niedawna miał to być finał sezonu "M jak miłość", ale nagła zmiana ramówki TVP2 przyspieszyła zakończenie. Dlatego Zduńscy zadomowią się w siedlisku w nowym sezonie. Wtedy też rozegrają się tam niezwykle dramatyczne sceny. 

O tym, że Kinga i Piotrek w "M jak miłość" zamieszkają znów na dłużej w siedlisku Magdy jako pierwszy poinformował 2-tygodnik "Świat seriali". Jak wiadomo już wtedy też Zduński zabierze żonę na romantyczny spacer nad rzeką w Grabinie, gdzie padną piękne słowa małżonków. Wtedy też Kinga dostanie od zakochanego wciąż Piotrka niezwykły prezent! Później wydarzenia potoczą się błyskawicznie, bo Zduński dostanie zawału i nie będzie pewne, czy przeżyje dwie poważne operacje w szpitalu. 

Gdzie w tym czasie będą Magda i Andrzej w 1736 odcinku "M jak miłość"? Zapewne prawnicy wrócą na jakiś czas do Warszawy, aby zająć się zawodowymi sprawami. Czy Budzyńscy oddadzą Zduńskim siedlisko na dłużej, choćby po to, aby Piotrek mógł w dobrych warunkach wracać do zdrowia? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023. 

Nie przegap: Mateusz z M jak miłość został ojcem! Takiego Krystiana Domagały jeszcze nie widzieliśmy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Chory Piotrek się doigra! Paweł przypomni bratu jak zmarł ich ojciec
Najnowsze