M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ostatni prezent Piotrka dla Kingi w 1736 odcinku. Wzruszające chwile nad rzeką w Grabinie przerwie zawał – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) po raz kolejny udowodni Kindze (Katarzyna Cichopek), jak bardzo ją kocha! Zduńscy znów zamieszkają na jakiś czas w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i tam spędzą ze sobą wyjątkowo upojne chwile. Piotrek zabierze ukochaną żonę na spacer i wręczy jej niesamowity prezent, który może okazać się ostatnim! Cudowne chwile Piotrka z Kingą w drugim po wakacjach, 1736 odcinku "M jak miłość" zostaną brutalnie przerwane przez jego zawał serca i nie jest pewne, jak to się skończy! Sprawdź, co Zduński podaruje żonie w finale sagi rodu Mostowiaków i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Piotrek umrze na oczach Kingi w nowym sezonie?

Po wakacjach w "M jak miłość" Zduńscy znów zadomowią się w siedlisku. Piotrkowi będzie bardzo potrzebna chwila wytchnienia, bo jest ostatnio przemęczony, a lekarze nie mają dla niego dobrej diagnozy. Jednak nawet w tym stanie prawnik nie zapomni o swojej pięknej żonie i jej zasługach dla rodziny. Podczas romantycznego wypadu nad rzekę Piotrek wręczy Kindze niesamowity prezent! Czy będzie to ostatni podarunek Zduńskiego?

W 1736 odcinku "M jak miłość" Marysia zaofiaruje Zduńskim pomoc w opiece nad dziećmi i dzięki temu Piotrek i Kinga będą mieli czas dla siebie. Prawnik zabierze ukochaną żonę nad rzekę i wręczy jej tam - wg 2-tygodnika "Świat seriali" - niezwykły prezent!

Kinga w 1736 odcinku "M jak miłość" dostanie od męża czerwone pudełeczko, a w nim znajdzie unikalny naszyjnik! Zduńska oszaleje z radości nad rzeką w Grabinie, z małżonkowie powiedzą tam sobie wiele ciepłych słów. 

- Nie pamiętam, kiedy ostatnio mogliśmy tak nigdzie się nie spieszyć... - powie zachwycona Kinga w 1736 odcinku "M jak miłość".

- Jesteśmy cholernymi szczęściarzami. Mamy wszystko, co w życiu najważniejsze... - odpowie zakochany Piotrek

- Obiecaj mi, że już tak zawsze będzie. Że zawsze będziemy tak szczęśliwi, jak teraz... - poprosi męża Kinga.

- Obiecuję... A ja zawsze dotrzymuję słowa! 

Niestety, wiele wskazuje na to, że Piotrek w 1736 odcinku "M jak miłość" może słowa danego żonie nie dotrzymać. Po powrocie do siedliska Zduński padnie na ziemię, a lekarze stwierdzą rozległy zawał. Nie do opisania jest rozpacz Kingi która będzie musiała utrzymać męża przy życiu do czasu przyjazdu ekipy ratunkowej. Czy Piotrek przeżyje w "M jak miłość"?

Nie przegap: M jak miłość. Ewa Kalinowska uratuje umierającego Piotrka w 1736 odcinku. Rogowski będzie błagał ją o pomoc - ZDJĘCIA

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze