M jak miłość

M jak miłość. Kim tak naprawdę jest Julia Malicka? Nawet Anna Mucha uważa, że kochanka Andrzej wcale nie jest tak podła – ZDJĘCIA

Julia w "M jak miłość" pojawiła się znikąd i z miejsca urządziła seks-aferę. Malicka (Marta Chodorowska) uwiodła pijanego Andrzeja (Krystian Wieczorek) i zaciągnęła go do łóżka w hotelu we Wrocławiu. Równie szybko pojawiły się konsekwencje - Julia ogłosiła, że jest w ciąży z Budzyńskim. Magda (Anna Mucha) domyśliła się zdrady Andrzeja i w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będziemy oglądać jej rozpacz i depresję. Julia rozbiła idealne małżeństwo Budzyńskich i fani jej nienawidzą, co wyrażają w mocnych słowach. "Podła" to jedno z najdelikatniejszych określeń dla prawniczki.... Tymczasem gwiazdy serialu bronią Malickiej, nawet Anna Mucha uważa, że bohaterka Chodorowskiej wcale nie jest podła. Jaka jest zatem prawda o Julii? Sprawdź co już wiemy i zobacz opinie gwiazd w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kim naprawdę jest Julia Malicka? Gwiazdy bronią kochanki Andrzeja - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

Julia w "M jak miłość" pojawiła się znikąd. Rzekomo kochała się w Andrzeju 10 lat temu, ale nikt jej wcześniej na ekranie nie widział. Za to Budzyński poznał dawną stażystkę i z miejsca zainteresował się jej losem. Julia jest seksowna, piękna i zrobiła wszystko, aby uwieść swoją dawną miłość. Na konferencji we Wrocławiu Malicka wypłakała się Andrzejowi w hotelowym barze na złego męża, który chce rozwodu, a smutki topiła w alkoholu. Później Julia pocałowała Budzyńskiego i uciekła. niby przypadkiem zostawiając w barze torebkę. Andrzej, ledwo trzymając się na nogach zgubę odniósł, a rano obudził się nago obok koleżanki prawniczki. Jest i owoc tej nocy - ciąża, którą szybko ogłosiła Julia, zapewniając, że ojcem jest mecenas Budzyński. Jaka zatem jest prawda o Malickiej? 

Fani nie oszczędzają Julii w "M jak miłość" 

Najwięcej na ten temat mają do powiedzenia fani "M jak miłość", którzy nie oszczędzają mocnych słów pod adresem Julii. To, że Malicka jest "podłą manipulantką" to jedno z najdelikatniejszych określeń. Wierni widzowie serialu nie są w stanie wybaczyć twórcom, jak i samej bohaterce zniszczenia małżeństwa Magdy i Andrzeja , które już dawno uznano za idealne. A teraz taka pani z nie wiadomo skąd jednym ruchem odbiera kochającego męża żonie?   

Jest kilka teorii na temat postępowania Julii w "M jak miłość". Pierwsza odnosi się do faktu, że Andrzej był w 1653 odcinku serialu zbyt pijany, aby zrobić cokolwiek innego, niż zasnąć. Druga to stwierdzenie faktu, że nikt nam seksu nie pokazał na ekranie, więc po prostu go nie było. Trzecia - Julia już była w ciąży z mężem, który miał jej dosyć i wpadła na pomysł, aby wrobić w to dziecko Andrzeja. Niestety, nie ma ani jednej teorii, która opisywałaby Julię jako skrzywdzoną ofiarę "chuci Budzyńskiego". A jednak gwiazdy serialu postanowiły bronić Malickiej, w tym sama Anna Mucha!

Julia w "M jak miłość" wcale nie jest podstępna, ani podła?

Na Instagramie Marty Chodorowskiej, Hanny Turnau - w "M jak miłość" gra przyjaciółkę Julii Sylwię - a nawet grającej Magdę Muchy, pojawiły się ZDJĘCIA z naszych artykułów, w których piszemy o "podłej i podstępnej" Julii. Zapewne oznacza to, że aktorki mają słuszny dystans do ról, które grają w serialu i nie żywią odgrywanych tam uczuć. Trudno jednak oczekiwać od fanów serialu, których oszczędnie cytujemy, że będą równie powściągliwi i znajda zrozumienie oraz empatię dla Julii, która uwiodła Andrzeja. Oczywiście, istnieje szansa, że jednak okaże się, iż Malicka to biedna, skrzywdzona przez los i mężczyzn kobieta, która nie radzi sobie w trudnej sytuacji. Jak dotąd doskonała gra Chodorowskiej raczej pokazuje "podstępne" oblicze i zamiary jej bohaterki.

A jak Wy uważacie, jaka jest prawda o Julii Malickiej w "M jak miłość"? Dajcie znać, co myślicie w sondzie poniżej!

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej odkryje spisek Julii?! Fani są pewni, że powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego!

M jak miłość odcinek 1677 ZWIASTUN. Magda odejdzie od Andrzeja! Julia za namową przyjaciółki weźmie się za Budzyńskego
Sonda
Jak - Twoim zdaniem - jest Julia Malicka w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze